UMABIEL

Strážný anděl astrologie

Má křídla v sobě chovají záři a čistotu hvězd a můj stříbrný svit ozařuje jejich význam pro lidstvo. Všechny znalosti jsou vepsány v mých nebeských tělesech a já přináším tuto nebeskou záři k vám dolů, abych osvítil vaše duše.

Tajemství vašeho nebeského původu jsou vepsána ve hvězdách, kde je můžete nalézat a odhalovat. Zadívali jste se někdy na hvězdy v sametové noční obloze a ptali se v duchu, jaké poselství se v nich skrývá? Chcete-li zjistit, co bylo stanoveno, když se vaše duše inkarnovala, studujte horoskop svého narození. Vzývejte mé jméno, abych vám pomohl nalézt schopnou osobu, která vám takový horoskop sestaví. Na vaší astrologické cestě vás ještě čekají body, v nichž se budete muset rozhodnout. Má láskyplná podpora vás povede ke dveřím, za nimiž se skrývá světlo a duchovno.

Také je možné, že máte nadáni číst a interpretovat pohyby hvězd. Po celá tisíciletí studoval člověk má mystéria. Možná jste se jim věnovali i některém ze svých minulých životů, a tak vás moudrost hvězd často přitahuje. Nepotřebujete k tomu zvláštní nadání, neboť všechno se dá naučit a mnohé závisí na intuici. Pokud vás moudrost astrologie přitahuje a pokud vás fascinuji má souhvězdí, pak tuto pradávnou disciplínu studujte. Možná to ale bude vyžadovat trochu času - co je však čas v astrologických pojmech? S rostoucím poznáním naleznete odpovědi na vlastní otázky a budete schopni pomáhat i ostatním. Mnozí pak za vámi přijdou se žádostí o sestavení horoskopu, protože dokážete rozpoznat vliv hvězd na jejich budoucí naděje a sny.