Rak s dalšími znameními :

 

RAK + BERAN
Narozdíl od Raka, který bývá konvenčnější, má Beran až příliš dobrodružnou povahu, ačkoliv zpočátku se mezi nimi může rozvinout silná erotická přitažlivost. Časem však Beran vyprovokuje Rakovu náladovost a žárlivost a Raka snadno zraní Beranův ostrý jazyk. Berana bude také deprimovat Rakova sobeckost. Náročný vztah, manželství odsouzené k zániku.

RAK + BÝK
Rak do tohoto svazku vnáší citlivost a představivost. Oba jsou vášniví a k vlastní spokojenosti nepotřebují vedlejší zájmy. Býk má porozumění pro Rakovy kolísavé nálady a pomůže mu překonat jakékoli problémy. Je-li Býk pozorný, bude Rak reagovat stejně. Porozumění pro vzájemné potřeby věstí radostný vztah a úspěšné manželství.

RAK + BLÍŽENCI
Přirozeně nejistému Rakovi přelétaví, koketní a lehkovážní Blíženci ještě přitíží. Neřízená sexuální energie Blíženců představuje pro Raka problém, frustruje jej a ztrpčuje mu život. Rak začne žárlit a bude se snažit Blížence omezovat, což jim bude pochopitelně protivné. Vysoce emocionální milostný poměr i dlouhodobý vztah, který se však zhroutí kvůli základním povahovým rozdílům.

RAK + RAK
Jsou si opravdu až příliš podobní, než aby mohli být šťastní. Na obou stranách je přemíra citlivosti, což vede právě k citovým problémům. Při sexuálních utkáních oba usilují o vedoucí úlohu a to vyvolává častou kritiku a hádky. Avšak fyzicky se přitahují a jejich vztah může být zpočátku poměrně smyslný. Pro přežití manželství bude třeba více vzájemného souladu a porozumění.

RAK + LEV
Lev by se mohl stát stabilizátorem Rakových nálad. Lev kromě toho překypuje city, což náladového a nejistého Raka posiluje. Na druhou stranu, Lev vyžaduje značnou dávku lichotek a obdivu, zvláště vůči své obratnosti v sexu, a musí mít dominantní postavení. Pokud Rak poněkud ustoupí a poskytne Lvu to, co potřebuje, může vzniknout vášnivý vztah a triumfální manželství.

RAK + PANNA
Praktická a k dohodě ochotná Panna zajišťuje tomuto vztahu spolehlivý základ. Rak je sice emocionálnější než rezervovaná Panna, ale přesto si jeden ke druhému mohou najít vřelý a láskyplný vztah. Po sexuální stránce spolu vycházejí docela dobře, ačkoli nebesa se rajskými ohni nerozzáří. Problém spočívá v tom, že jsou oba nesmělí a uzavření a musí vyvinout značné úsilí, aby se vyhnuli nudě. Milostný vztah bude fajn, manželství pravděpodobně pohodové.

RAK + VÁHY
Váhám dělá potíže najít pochopení pro Rakovu zadumanou povahu. Rak naopak znejistí a znervózní kvůli lhostejnosti a klidu Vah. Váhy ve skutečnosti Rakovy nálady docela přitahují, ale chtějí se prostě raději vyhnout problémům. Když se totiž dotknou Rakovy citlivé povahy, budou z toho jen potíže. Jakmile se Váhy začnou poohlížet někde jinde, cílová čára je na dohled. Kratší vztah je možný, manželství riskantní.

RAK + ŠTÍR
Štírova síla a potřeba vládnout a ochraňovat je přesně to, co Rak hledá. V sexuálních vztazích je Rak citlivější a Štír vášnivější. Ale Rakova touha uspokojovat pomáhá předejít jakýmkoli větším problémům v této oblasti. Štírova divoká žárlivost zůstává v klidu, neboť Rak je svému partnerovi věrný. Láska by se měla prohlubovat a hezký milenecký vztah přerůst ve velmi zdařilé manželství.

RAK + STŘELEC
Tihle dva mají opačné cíle a odlišné touhy. Střelec je přelétavý a v sexu se nehodlá nechat jakkoli svazovat. Rak naopak potřebuje v lásce jistotu, kterou mu Střelec nemůže nabídnout. Rak žije pro budoucnost, Střelec pro tady a teď. Až se Střelec začne nudit a dychtit po nových obzorech, Rak bude rozhořčen a raněn. Kalné vyhlídky na jakýkoliv fungující vztah.

RAK + KOZOROH
Kozoroh nemůže dostát všem citům, které Rak vyžaduje, neboť má příliš mnoho jiných zájmů. Mezi těmito dvěma znameními nicméně existuje silná sexuální přitažlivost. Budou mít zajímavý vztah v posteli, dokud Kozorohova praktičnost a rezervovanost nezačnou Rakovi připadat jako odmítání jeho osoby. Milostný vztah bude poznamenaný nestabilitou, manželství málo slibné.

RAK + VODNÁŘ
Vodnář, vlk samotář, uštědří Rakovu zranitelnému egu příliš mnoho modřin. Rak je otevřenější a věrnější než dobrodružně založený Vodnář, který je kdykoli schopen podlehnout volání Sirén. Rakovy potřeby asi zůstanou neuspokojeny, jelikož Vodnář se raději straní citových požadavků. Chvíli spolu mohou vycházet v posteli, ale partnerský vztah se rozpadne hned v obýváku.

RAK + RYBY
Po sexuální stránce se k sobě hodí. Oba jsou velmi srdeční, citliví a jeden druhému pozvedají sebevědomí, což oba velmi potřebují. Rak pravděpodobně převezme vedení, neboť Ryby mají při milování sklon k určité přejemnělosti a výstřednosti. Hádky nebudou mít dlouhého trvání, většina se jich rychle vyřeší v posteli. Slučitelný pár, který si může užít krásných dnů a nocí na krátkých i dlouhých poutích.

 

a94.jpg