Nejvyšší princip : postup

 

10 kroků projektu vytvořeného podle Nejvyššího principu:

 

1, Určete si nejvyšší cíl : vnitřní stav plný lásky, radosti a klidu, po jakém nejvíce toužíte.

2, Stanovte si největší životní přání, jež byste si chtěli splnit - musí být založeno na pravdě, lásce a shodovat se s vaším největším cílem stanoveným při kroku 1.

3, Představujte si, jak se vaše přání skutečně realizuje.

4, Zaznamenejte všechny negativní pocity a názory, které jsou spojeny s představou vytouženého přání, a vyhodnoťte je na stupnici od 0 do 10.

5, Použijte 3 nástroje ( energetickou medicínu, výroky zaměřené na nové naprogramování a obrazovku srdce ) k odprogramování negativ, jež se projevila během 4.kroku. Nástroje využívejte tak dloho, až vás negativní pocity a názory nebudou trápit, takže se na stupnici dostanou na 0.

6, Jakmile zmizí všechna negativa, použijte stejné nástroje k novému naprogramování úspěšné vzpomínky spojené s pozitivním přáním, jež jste si představovali při 3.kroku. používejte nástroje do chvíle, kdy budete mít pozitivní pocit a řeknete si : "Já to dokážu!"  Znamená to, že pocit můžete vyhodnotit na stupnici číslem 7 a vyšším.

7, Zahajte období trvající 40 dní s cílem udržet skóre na stejné úrovni. Negativní pocity a názory jsou pod číslem 1 a už vás netrápí a pozitivní pocit spojený s představou přání je možno vyhodnotit vyšším číslem než 7, takže si věříte, že to zvládnete.

Po 40 dnech bývají lidé většinou úplně odprogramovaní a nově naprogramovaní na dosahování úspěchů. Negativní pocity a názory jsou pod číslem 1 a pozitivní pocity nad číslem 7, aniž byste museli používat nástroje.

Pokud vás dále sužují negativní pocity a myslíte si, že ještě nejste připraveni na dosahování vytčeného cíle, začněte s dalším 40 denním obdobím.

8, Stanovte si specifické cíle zaměřené na úspěch pomocí Nejvyššího principu. Musejí být založeny na pravdě a lásce a je třeba, abyste je měli stoprocentně pod kontrolou a byli schopni jednat v přítomném okamžiku. Proto je nutné se nejprve odprogramovat.

9, Najděte vyhovující organizační systém nebo ho sami vytvořte tak, abyste kráčeli k úspěšnému cíli způsobem, jenž je pro vás nejvhodnější a nejefektivnější.

10, Směřujte k realizaci svého přání tím, že budete postupně dosahovat specifických cílů založených na lásce, a stále se zaměřujte na přítomný okamžik nebo na následujících 30 minut.

 

Zdroj : kniha Nejvyšší princip - A . Loyd

Poznámka : Toto je stručný souhrn, k pochopení celé metody doporučujeme přečtení knihy. Studio Děkujiti respektuje autorská práva metody, nedělá si žádné nároky, zároveň nenese odpovědnost za použití metody ve vašem životě.

 

Konzultace ohledně metody Nejvyšší princip : viz.kontakt.

 

dsc05702.jpg