Nejvyšší princip - funguje?

 

Moje kamarádka Jane se po přečtení knihy Nejvyšší princip rozhodla, že změní svůj život. Podle metody Dr.Loyda. Bude si psát deník a souhlasila, že vše zde můžeme uveřejnit.

Pojďme tedy společně sledovat, jak se bude měnit její život!

Už se těším. :-)

 

Jane - 44 let, 2 děti, manžel, 2 VŠ, přes rok bez práce, deprese, pocit : "nic se mi nedaří a vše je zbytečné "

( má poznámka : Jane je moc šikovná a chytrá a vůbec nikdo nechápe, že nemůže najít práci )

 

Den 80.

Přátelé, mám práci! Jupí!

Na pár dní se odmlčím se psaním. Ale samozřejmě budu dále na sobě pracovat. Moje TOP je Energetická medicína. Opravdu super.

Zase někdy ahoj.

 

Pozn. SD : V případě otázek ohledně  této metody napište na :

studio-dekujiti@seznam.cz

 

Den 41. - 60.

Zase už jsem v pohodě. Vnímám ten celý svět nějaký milejší, lepší, klidnější. Všechno mně tak nějak lépe jde. Když jsem v klidu a netlačím na pilu. Jakmile začnu něco moc chtít, tak se všechno kazí. Připálím buchtu, rozbiju vajíčka, ujede autobus.... Když jsem v pohodě a tak nějak věřím, že je o mne postaráno, i ten autobus najednou jede tak, abych to stihla ( to znamená, že když vyjdu z domu později, autobus má přesně tolik minut zpoždění, kolik potřebuji na to, abych ho stihla. Štěstí? Možná ..... ).

 

Den 36. - 40.

Předevčírem jsem se ráno vzbudila s mírným strachem. Aha ! Machrovala jsem, že jsem v pohodě a tělo i mysl mně ukázali, že ještě úplně nééé. Ještě na sobě musím makat. :-)

Takže jdu na to - nejdříve má nejoblíbenější Energetická medicína, pak Obrazovka srdce a nějaké to programování.

Žádné flákání, říká moje známá. Ať si prý nemyslím, že za 14 dní budu v pohodě. Ty hrozné myšlenky a zážitky a šílené programy se musí vyčistit pořádně, jinak budou pořád dělat neplechu. Znáte to, když něco odfláknete, ono se vám to za čas vrátí a musíte to předělat ......

 

Den 25. - 35.

Vůbec nic jsem nedělala. Tedy jako něco z Nejvyššího principu. Nějak jsem na něj úplně zapomněla! Bylo mně tak fajn, že jsem si na něj vůbec nevzpomněla. Možná se vám to bude zdát nepochopitelné.

Nic mě netrápilo, byla jsem v pohodě. A také jsem nestíhala. Začátek školního roku, možná to znáte, nekonečné a opakující se návštěvy papírnictví, tuny sešitů, obalů, linkování okrajů ....

 

Den 21. - 24.

Tyto dny jsem se zaměřila na výroky zaměřené na nové naprogramování, konkrétně na prožívání radosti.

Nejdříve jsem moc nechápala, proč je špatně používat radost a bolest zároveň, ale používat místo toho integrita. Posléze jsem pochopila, že to myslí asi tak, že mít zároveň radost a bolest není OK, že to musí být ta integrita. Prý to tak je u malých dětí, u dospělého to nemá co dělat.

Při první větě jsem se opět ošívala. Při druhé větě to bylo lepší, byla jsem daleko klidnější a říkala jsem několikrát :"Jsem ochotná vést život v integritě a zbavit se naprogramování na radost a bolest a žít co nejlépe." Další věty už byly úplně v pohodě.

Ano, ty věty na první pohled zní trochu divně, ale když si je člověk uvědomí, tak už je to pomoc v pohodě.

Dnes prší. Nic moc počasí, nic moc nálada lidí okolo. Všichni jsou zachmuření. Ráno jsem provedla "Obrazovku srdce" a je mně mnohem lépe, než lidem, které potkávám. Při provádění jsem viděla krásné hřejivé žluté světlo. Úžasné. Tuto techniku doporučuji také. Je velmi jednoduchá.

Odpověděla jsem na dalších několik inzerátů na práci. Tak uvidíme. :-)

 

( poznámka Studia Děkujiti : věty najdete v knize Nejvyšší princip na s. 152 )

 

Den 13. - 20.

Dovolená.  :-)

Vydržte, napíšu hned, jak se vrátím.

 

Den 11.- 12.

Včerejší úplněk jsem nakonec zvládla v pohodě, nervozita byla menší, než den před tím. Zato všichni okolo vyšilovali ! Zejména lidi v obchodě. Normálně jsem musela odejít pryč. To se mně ještě nestalo.

Dnes ráno to bylo úplně úžasné. Než jsem vstala, prováděla jsem Energetickou medicínu a vrhla se na další věty, tentokrát mně to šlo lépe "přes pusu". Už jsem se tak neošívala, jako poprvé.

Mám pocit, že reaguje i fyzické tělo. Připadá mně, že mám lepší kůži. Pokud je to tak, že špatná kůže souvisí s depresemi ( poznámka Studia Děkujiti : podle Dr.Loyda a léčebných kódů mají depresivní lidé problémy s kůží ), tak by to asi celkem odpovídalo. Cítím se ve své kůži tak nějak lépe. 

Pokud byste se mě chtěli něco zeptat, pište i sem do komentářů. Studio Děkujiti se zeptá mne a následně napíše odpověď. Já stránku FB nemám, zatím nechci.

 

Den 10.

Dnes ráno a dopoledne jsem měla vztek. Bez příčiny. Ne ani vztek, ale možná spíše rozmrzelost. Nic se mně nechtělo, všechno bylo otravné. Nejdříve jsem přemýšlela, čím to. Ale na nic jsem nepřišla. Až jsem pak četla od jednoho astrologa, že je v neděli supeúplněk - tedy nějaký silnější úplněk, kdy měsíc je hodně blízko a dělá to s lidmi paseku. Nervozita, bolesti hlavy, deprese, úrazy atd. To by možná mohlo být ono. Radí relaxovat, nic nedělat, s nikým se raději nebavit a zbytečně nepohádat. Fajn. To půjde. Jdeme  na naši zahrádku u lesa, možná tam i přespíme.

Jinak co se týče Vyššího principu, je to hustý, jak by řekl můj synovec. Začínám jej číst znova a objevuji plno nových informací, co jsem předtím neviděla, plno nových souvislostí mně dochází, docvakne ....

Vztek jsem nakonec eliminovala Obrazovkou srdce a krátkou meditací. Nyní se cítím dobře. Ne skvěle, jako při aplikaci v předchozích dnech, ale dobře. Což je dobře. :-)

 

Den 7. - 9.

Přátelé,
já se po několika měsících nebudím se strachem a tlukotem srdce !

Před den to ještě není úplně dobré, občas strach mám. Ale jinak je to pokrok !

Co na to říkáte?

Obrazovka srdce je opravdu moc moc moc dobrá. Doporučuji všem.

Už jsem i zvládla ty afirmační věty z minulých dnů. Zítra se chystám na další. Energetickou medicínu nyní používám trochu méně. Střídám to.

Už si lidé okolo všimli, že už nejsem tak vyplašená. 

Mějte se krásně,
Jane 

( má poznámka : Super.  Pokud budete mít zájem, tak až budu mít čas, dám sem postup Obrazovky srdce. )

Tento text je možné dále šířit a kopírovat v nezkrácené podobě a pouze s poznámkou o zdroji, tedy  : www.studio-dekujiti.cz/np-funguje.

 

Den 6.


Dva dny jsem nedělala nic. Odpočívala jsem.
Až včera jsem se vrhla na část třetí metody - osobně jí říkám Programování nového života.

Při programování na pravdu jsem se nejdříve cítila velmi nepříjemně. A říkala jsem si, co je to za blbost, říkat si, že si přeji věřit celé pravdě o tom, kdo jsem atd. ..... Měla jsem stochutí s knihou někam švihnout. Hloupá reakce, že? Dětinská? Nevím.

Nakonec jsem pokračovala. Bylo mi trapné říct, že mi to nejde nebo něco podobného. Ale stejně to víte, právě jsem to na sebe práskla.

Po několika minutách už to bylo lepší. Dokázala jsem říct i ty další věty. Budu muset zítra znovu zopakovat. To by člověk nevěřil, jak ho pár "blbých" vět rozhodí. Pak jsem honem musela udělat Obrazovku srdce. Jaká to úleva ! Super.

( má poznámka : ano, pár vět, jak dokáží mít vliv na člověka ... , jak si dokážeme nalhávat, že jsme v pohodě .... )

Tento text je možné dále šířit a kopírovat v nezkrácené podobě a pouze s poznámkou o zdroji, tedy  : www.studio-dekujiti.cz/np-funguje.

 

Den 5.

Ráno jsem se vzbudila, byla jsem celkem dobře naladěna. Ale jakmile jsem si vzpomněla na pohovor, tak jsem se začala klepat a bylo mi mdlo. Tak jsem se vrhla na Obrazovku srdce a všechen strach rozpustila láskou a světlem.
Na pohovoru jsem byla velmi klidná, vyrovnaná. I když z práce nic nebude, protože jsme zjistili, že nesplňuji určité požadavky, jsem spokojená. Pohovor byl velmi přátelský, klidný, fajn.
Zítra začnu i třetí metodu. A poté to vše spojím. Řekla bych, že od začátku je to určitě lepší. A to dělám metodu jen krátce. Samozřejmě by bylo fajn, kdyby stačilo udělat vše jednou a člověk by měl úplně jiný život, pocity, myšlenky.... Ale tak to bohužel nefunguje. Nebo bohudík?

( moje poznámka : Přátelé, děláte také některou z metod ( nebo všechny ) v Nejvyšším principu? Podělte se s ostatními. Pokud budete chtít, můžeme uvěřejnit vaše zkušenosti i na webu Studia Děkujiti ! )

Tento text je možné dále šířit a kopírovat v nezkrácené podobě a pouze s poznámkou o zdroji, tedy  : www.studio-dekujiti.cz/np-funguje.

 

Den 3. a 4.

O víkendu jsem zkoušela techniku "Obrazovka srdce". Úžasné. Ten klid a mír, co se mi v těle rozlil. Paráda. Jen to po čase bylo méně znát, ale i tak. Díky, p.Loyde.

Ráno jsem už neměla bušení srdce. Dnes večer se trochu bojím, neboť zítra mě čeká pohovor. Jsem také zvědavá, s jakou náladou se probudím zítra.

 

Den 2.

Dnes ráno jsem se při probuzení cítila o něco lépe. Asi o 20%. Neměla jsem tak šílený strach z celého dne. Ale - mám jít za 3 dny na pohovor. A mám z něj strach. Mám chuť tam zavolat, že jsem nemocná. Už jsem to 2 krát udělala. Měla jsem takový strach, že mě nevezmou, že jsem tam raději nešla. 

Opět jsem zkoušela jen Energetickou medicínu. Zítra se chytám na Obrazovku srdce. Já vím, chtělo by to i třetí metodu. Ale nějak se nemůžu odhodlat. Opět to moje staré známé - co když to nebude fungovat a budu zklamaná?

Dám tady výsledky testu. Hrozné :

Neodpuštění-3 

Zdravé akce-3

Transformace přesvědčení-3

Láska-1

Radost-1

KLid-6

Trpělivost -2

Laskavost 1

Dobrota-1

Důvěra-5

Pokora 0

Sebeovládání -2

Vnitřní stavy -4

Externí zaostření -4

Stanovení cíle 2

Orientace na úspěch 0

 

( má poznámka : Jane má problém s důvěrou a klidem. Zjednodušeně : vše do mínusu je "špatně" a mělo by se prioritně řešit / léčit. Nejlépe mít vše nad 7.

Teď už se nedivím, že vždy, když měla přijít na seminář s léčebným kódem, tak jí do toho " něco vlezlo"  nebo onemocněla. )

 

 

 

Den 1. 

Tak jdu do toho.  Snad mi to pomůže. Vyzkoušela jsem už kde co a nic. Pořád jsem bez práce. Je to nějaké začarované. Nebo smůla? Nebo karma ? Nebo jsem prostě k ničemu ..... ?

Nejprve jsem si řekla, že začnu Energetickou medicínou, na emoci - úzkost. V modlitbě jsem žádala, aby bylo vyléčeno vše, co souvisí s úzkostí kvůli nezaměstnanosti. Při pozici rukou na srdci jsem necítila nic. Při pozici na čele mírné teplo a na temeni také nic. Opakovala jsem pozice 3 krát po sobě, po dobu cca 6 minut. Jen jsem přikládala ruce, nedělal jsem zatím kroužení. Po skončení jsem se cítila klidnější. Kdybych to měla ohodnotit na stupnici od 1 do 10, tak nejdříve byla úzkost na 8, po skončení na 4. Dobrý. Jsem zvědavá, co bude další den.

Ještě jsem si udělala online test. A vyšly šílené výsledky. Jak jinak .... Nejvíce do mínusu jsem měla klid. Což je jasné. Sotva ráno otevřu oči, už jsem ve stresu, co zas bude, tedy spíše, co nebude, co se nepovede, kde mě nebudou chtít ... a srdce buší jak splašené, nechce se mi z postele. Možná to znáte. Ale asi ne.

Chci, aby to fungovalo. Moc. Ale zároveň se bojím, že to nebude fungovat a ZASE budu zklamaná..... Držte mi palce.

( má poznámka : Já jsem také zkoušela Energ.medicínu. Zajímavé bylo, že při pozici rukou na čele reagovalo srdce a při pozici na temeni reagovalo čelo. Technika je velmi jednoduchá a už od začátku se mi zdá účinná - během 5 minut jsem se cítila mnohem klidnější a spokojenější. )

 

Tento text je možné dále šířit a kopírovat v nezkrácené podobě a pouze s poznámkou o zdroji, tedy  : www.studio-dekujiti.cz/np-funguje.