Lenka :

Zakladatelka projektu - Studio Děkujiti, kde nabízíme terapie a kurzy, nejen moje, ale i přátel. Je to práce, která mne moc baví, nabíjí a naplňuje. Mým cílem je vám pomoci prožít šťastnější život.

Osobním rozvojem a prací na sobě se zabývám přes 20let, začátky byly po revoluci, kdy vycházely první knihy, jako např. Život po životě nebo Silvova metoda. Můj první velký čtyřdenní kurz byl Modrá alfa s Petrem Velechovským, který mi dal základy, ukázal možnosti a nakopl dále. Tímto mu děkuji. Následovaly další kurzy a semináře, např. Holotropní dýchání, Reiki, Automatická kresba, Faster EFT a pod.

Před 7 lety jsem se setkala s knihami Brandon Bays, následně workshopem a metodou Cesta k Duši, která je opravdu skvělá, hodně pomáhá a uleví. Dále je mojí oblíbenou metodu Faster EFT, Dynamind, Ho´oponopono, řízené relaxace a meditace ( např.od Jasmuheen či A.Q.Yin) a základy koučování. Mým neocenitelným pomocníkem jsou karty, každou chvíli přibývají další a protože pomáhají i vám, nově je na tomto webu online výklad karet zdarma.

A samozřejmě seminář : "Průvodce 12 kategorií - léčebné kódy - rodinné léčení". Jsem velmi vděčná, že mohu být mezi prvními vyškolenými Průvodci/lektory a tuto úžasnou metodu a způsob myšlení předávat dále.

Jsem také lektorka rekvalifikačního kurzu "Výživový poradce" a učitelka "Potravin a výživy" na SŠ, kde využívám několikaletých zkušeností z oblasti zpracování potravin, výživy, dietologie a zbožíznalství. Díky tomu mohu i vám poradit s vhodnou výživou.

 

 

Některé online kurzy a terapie pro vás připravila terapeutka a šamanka Amdua kartářka / léčitelka Sáva. Dříve do týmu patřil i muži, snad se nám opět podaří jej dále rozšířit.