Ing. Lenka Pacultová

Jsem zakladatelka projektu - Studio Děkujiti, kde nabízím terapie a kurzy, rozbory, konzultace. Je to práce, která mne moc baví, nabíjí a naplňuje. Mým cílem je vám pomoci prožít šťastnější život.

Osobním rozvojem a prací na sobě se zabývám kolem 30let, začátky byly po revoluci, kdy vycházely první knihy, jako např. Život po životě nebo Silvova metoda. Můj první velký čtyřdenní kurz byl Modrá alfa s Petrem Velechovským, který mi dal základy, ukázal možnosti a nakopl dále. Tímto mu děkuji. Následovaly další kurzy a semináře, např. Holotropní dýchání, Reiki, Automatická kresba, Faster EFT a pod.

Před 10 lety jsem se setkala s knihami Brandon Bays, následně workshopem a metodou Cesta k Duši, která je opravdu skvělá, hodně pomáhá a uleví. Dále je mojí oblíbenou metodu Faster EFT, Dynamind, Ho´oponopono, řízené relaxace a meditace a další. Mým neocenitelným pomocníkem jsou karty, každou chvíli přibývají další a protože pomáhají i vám, nově je na tomto webu online výklad karet zdarma.

A samozřejmě seminář : "Průvodce 12 kategorií - léčebné kódy - rodinné léčení". Jsem velmi vděčná, že mohu být mezi prvními vyškolenými Průvodci/lektory a tuto úžasnou metodu a způsob myšlení předávat dále.

V podlední době se velmi často setkávám s tím, že většina problémů klientů má kořeny v dětství, popř. v hlubší minulosti. Proto je velmi žádaná a přínosná regrese - viz. Cesta do minulosti. Také využívám znalostí a zkušeností z psychosomatiky.

V neposlední řadě jsem pracovala i jako  lektorka rekvalifikačního kurzu "Výživový poradce" a učitelka "Potravin a výživy" na SŠ, kde využívám několikaletých zkušeností z oblasti zpracování potravin, výživy, dietologie, zbožíznalství, chemie, biochemie a biologie. Zároveň jsem studovala i ekologií a na školách zastávala funkci Koordinátora enviromentálního vzdělávání, výchovy a osvěty.

 

 

lena.jpg

 

lk3.jpg