Váhy s dalšími znameními 

 

VÁHY + BERAN
Tento vztah trpí zcela zásadním napětím. Beran je agresivní a agilní, zatímto Váhy usilují o dokonalost a potřebují klidné společníky. Tato základní rozdílnost povah nevyhnutelně povede k četným hádkám. Nicméně sexuální vztah by měl docela dobře fungovat. Fajn v ložnici, hrůza v obýváku, tak by mohla znít jejich prognóza. Z toho plyne nadějný kratší vztah a docela beznadějné manželství.

 

VÁHY + BÝK
Pro romanticky založené Váhy je Býk příliš panovačný a přízemní. Váhy možná brzy zjistí, že mají v rukou pěkně žárlivého přítele. Nicméně po fyzické stránce si rozumějí a to jim pomáhá. Váhy jsou ohleduplné, chápavé a s výbušnou povahou a umíněností Býka si snadno poradí. Býk by mohl však snadno zdivočet kvůli tendenci Vah k přelétavosti. Zábava a veselí, avšak trvalejší vztah je spíše nepravděpodobný.

 

VÁHY + BLÍŽENCI
Oba neumějí omezovat vášnivé city. Láska možná hýbe světem, ale tento pár s ním rovnou zatřese. Kromě tohoto menšího problému jsou však ideálními partnery. Oba jsou vášniví a ani jeden není nijak zvlášť žárlivý nebo sobecký. Mají mnoho společných vlastností a skvěle si rozumějí v posteli. Milostný vztah bude fajn, manželství vřelé a šťastné.

 

VÁHY + RAK
Rak dovede být přehnaně kritický, zvláště vůči rozhazovačnosti a nevázanosti Vah. Rak se rád zdržuje co nejblíže svému domovu; Váhy se rády toulají. Rak je praktický a hospodárný. Váhy jsou impulzivní a na penězích se jim líbí hlavně to, že je mohou utrácet. Zde tedy mnoho shody nenajdete. Hluboce milující, věrný Rak bude šokován povrchními city a nestálostí Vah. Snesitelný vztah, nesnesitelné manželství.

 

VÁHY + LEV
Tito dva se vzájemně doplňují, pokud jde o jejich touhy a potřeby. Lev je vášnivý, Váhy jsou otevřené - a oba jsou závislí na sexu. Jejich ložnice bude jiskřit jako sprška meteorů v noci. Když se však střetnou jejich ega, Váhy musí ustoupit. To by nemělo být těžké, Váhy poměrně ochotně spolupracují a nejúčinnějšími zbraněmi Vah jsou taktika a takt. Divoký milostný vztah se může vyvinout ve vroucí manželství.

 

VÁHY + PANNA
Panna žije jako podle sbírky předpisů, a to má ke stylu Vah docela daleko. A najdou se i další pasti a osidla jejich povahových rozdílů. Panna je držgrešle, kterou budou možná zajímat osobní finance víc než sex. Váhy něco takového berou za neodpustitelné. Panna také dovede být hodně rýpavá a kritická, někdy až diktátorská. Váhám to bude protivné a začnou se ohlížet po uznání někde jinde. Pochybný vztah, maximálně náročné manželství.

 

VÁHY + VÁHY
Své vášně si vzájemně oplácejí stejnou měrou. Mají mnoho společného: jsou veselí, společenští, srdeční, milují harmonii a krásu ve všech podobách. Ale jakmile počáteční pominutí smyslů pomine, nastoupí tvrdá realita. Ani jeden z nich nehodlá sestoupit z oblak dolů na zem. Jejich milování může zvolna dostávat příchuť rutiny. Milostný vztah by měl fungovat, manželství vyžaduje vyzrálost a poněkud praktičtější postoje.

 

VÁHY + ŠTÍR
Štír je pro lehkovážné Váhy příliš žárlivý. Jeho opravedlnitelná, notoricky známá žárlivost se nevyrovná ani s pouhým náznakem flirtování. Kvůli svému nevázanému přístupu k sexu udržují Váhy Štíra soustavně ve varu. Štír musí vládnout, Váhy musí spolupracovat. Vytváří se mezi nimi značný fyzický magnetismus, ale silné magnetické pole může snadno skončit explozí. Vášnivý, bouřlivý vztah. Manželství taktéž.

 

VÁHY + STŘELEC
Střelec má silný sklon k dobrodružství a nikdy nebude Váhy nudit. Jejich flirtování ponechá Střelce v klidu a bude to brát s úsměvem. Po sexuálně se k sobě docela dobře hodí. Problémem bude Střelcova neochota usadit se a jeho potřeba nezávislosti. Váhy touží po skutečném vztahu a teplém krbu domova. Pokud se přes tyto rozdíly dokážou přenést, věštba vyznívá příznivě jak pro krátkodobý, tak dlouhodobý vztah.

 

VÁHY + KOZOROH
Kozoroh Váhy silně fyzicky přitahuje a Váhám také přijde vhod Kozorohova vrozená schopnost vydělávat peníze. Ale Kozoroha, který se dokáže dřít do úpadu, lenivý postoj Vah uráží, a Váhy naopak otravuje Kozorohova střídmá praktičnost. Kozorohovi se také nebude líbit nevázaný společenský život Vah. Na úspěšné manželství trochu příliš rozporů. Milostný vztah nebude mít dlouhou životnost.

 

VÁHY + VODNÁŘ
Tihle dva by spolu měli skvěle vycházet. Váhy od Vodnáře očekávají vedoucí úlohu v jejich dobrodružném způsobu života. Oba si libují v pestrém společenském vyžití a budou se angažovat ve věcech veřejných. Mají mnoho přátel a svobodně se věnují vlastním specifickým zájmům. Jejich milování bude nádherné - i kdyby si zapomněli ustlat postel. Sexy vztah a dobré vyhlídky na podnětné manželství.

 

VÁHY + RYBY
Komplikovaná kombinace. Mírnost, citlivost a oddanost Ryb je to, co se Váhám líbí. Ryby však nejsou dominantní znamení a Váhy nehodlají suplovat pevnou vedoucí úlohu, kterou od svého partnera vyžadují. Váhy začnou být alergické na přemrštěnou oddanost a závislost Ryb, zatímco ty neschvalují, kolik mají Váhy vedlejších zájmů. Když se Váhy nečekaně promění ve štěknu či hnidopicha, Ryby se utápějí v bídě a soužení. Smutné? Ano, v jakémkoli vážnějším vztahu, natož v manželství.

 

 

a99.jpg