Cesta k Duši  

( cesta k sobě, ke svému Já )

 

Tato terapie má dvě polohy. Jedna se vydává po linii emocí, proto se nazývá Emocionální Cesta. Odhaluje Váš vnitřní svět, nechá Vás dojít po cestě poznání až ke svému Zdroji, ke svému Já, ke své Duši. Je to objevné, uzdravující a inspirující. Navážete kontakt se svou Duší, setkáte se s ní tváří v tvář, už nic nebude jako dřív. Budete vidět novýma očima, rozzáří se Vaše vnitřní světlo a osvobodíte se od všeho povrchního.

Druhá poloha Cesty – Fyzická Cesta – vede po linii fyzické, nezabývá se tolik emocemi, směřuje k potížím fyzického těla.

Terapie je vhodná pro všechny. Důležité je chtít a najít odvahu projít cestou k Duši.

„Cesta k Duši“ řeší zejména emocionální problémy – strachy, smutky, opuštěnost, žárlivost, nerozhodnost, zlobu, nízké sebevědomí, vztahové problémy ........Dále zdravotní potíže, akutní i chronické.

Terapii vytvořila Brandon Bays, je velmi jednoduchá a účinná. Blíže se s ní můžete setkat v její knize „Cesta“ a nechat se inspirovat jejím uzdravením se z nádoru velikosti basketbalového míče.

Cesta vám může odpovědět na otázky PROČ - proč mám strach, proč nemůžu otěhotnět, proč jsem nemocný, proč se mi nedaří .....

Dále pomůže objevit skryté bloky ( při neschopnosti najít práci, partnera, při nadváze ...), nesprávné přesvědčení, pokřivené názory na sebe i svět, které vám brání ve spokojeném a úspěšném životě.

U mě můžete absolvovat obě dvě Cesty, osobně i po Skype, nejprve doporučuji emocionální. Nově mohou Cestu projít i děti.

Dále můžete Cestu absolvovat i po telefonu. Podmínkou jsou sluchátka a klidné nerušené místo ( pohovka ), vhodná je svíčka a relax.hudba. Voláme my vám, neplatíte tedy za hovor svému operátorovi.

V případě zájmu alespoň 4 osob mohu uspořádat celodenní kurz ve vašem městě, na kterém Vás vše naučím.

 

1 terapie osobně/ Skype/telefon (volám já):

800,- (pracovní dny)

víkend, svátek : + 50%

nyní FB akce : 555 Kč 

celodenní kurz:

1000,- / 1 osoba (dle podmínek pronájmu), 500,-  rodinný příslušník

Vše je taktéž možno platit v eurech, na účet vedený přímo v této měně u Fio banky. :-)

 

Objednávky :

studio-dekujiti@seznam.cz nebo 

FB stránka Studio Děkujiti :

www.facebook.com/studiodekujiti

 

Přečtěte si vzkaz od Duše pro Petra - zde.   

 

Reference na terapii Cesta k Duši:

Cestu mohu opravdu od srdce vřele doporučit. I když se ezoterikou zabývám nějakou dobu a zažil jsem již několik silných duchovních zážitků, Cesta mě velice překvapila a pomohla mi pochopit širší souvislosti pro mé hluboce zakořeněné trable. Setkání se svou duší je opravdový prožitek a pocity, které u toho zažíváte, si budete pamatovat napořád……obrovská úleva, štěstí, radost, osvobození, láska …… život je nádherný. 

 

Díky Cestě jsem pochopila některé příčiny svých negativních emocí a následných nemocí a odhalila pocity, vzpomínky i souvislosti skryté hluboko uvnitř mého bytí. Směs různých pocitů jsem ve zkratce prožívala a ty negativní odstraňovala. Má průvodkyně na Cestě mě s lehkostí a porozuměním dovedla až k hřejivému pocitu v srdci i duši – k pocitu bezpodmínečného štěstí. Za to jí patří můj upřímný dík.

 

Do Cesty se mně nechtělo, ale nakonec jsem se odhodlala a udělala velmi moc dobře. Uvědomila jsem si, že za nynější potíže může jedna věc z minulosti, kdy jsem si něco neodpustila a podvědomě se za ni trestala. Našla jsem svou duši, je krásná, zářivá a má mě ráda. Úžasné. Doporučuji všem. Těším se na kurz, chci to zkoušet i s ostatními členy rodiny.

 

 

Balíček „4 v 1“ : terapie Cesta + Faster EFT

výklad karet + relaxační techniky : 1000,-