Lev s dalšími znameními

 

LEV + BERAN
Tihle dva se silně přitahují, neboť mají oba značný zájem o sex. Oba jsou vznětliví a vášniví. Beranovo nutkání stavět se do vedoucí pozice se dostává do konfliktu s touhou Lva vládnout, což je podobné jako střet mezi neodolatelnou silou a nehybným předmětem. Nicméně jejich fyzický vztah je intenzivnější a měl by jim pomoci takové problémy překonat. Milostný vztah plný radosti, dobré manželství.

 

LEV + BÝK
Jejich romantické duo se může snadno zvrhnout ve válku slov. Oba si stojí příliš pevně za svým a tento zápas vůlí může rychle nabrat výbušných obrátek. Mohou sice prožívat vášnivý sexuální vztah, ale nevázanost Lva brzy začne tichého a klidného Býka rozčilovat. Výstřednímu Lvu naopak neustále poleze na nervy, jak Býk dvakrát otočí v ruce každou korunu. Kratší vztah je možný, avšak delší svazek přinejmenším pochybný.

 

LEV + BLÍŽENCI
Blíženci musí být chytří, aby si Lva udrželi ve svém područí, protože ačkoliv je Lev jinak poměrně lehkomyslný a tolerantní, parohy jeho královské image příliš nesluší. Přirozený instinkt Blíženců pro nacházení způsobů, jak vycházet s lidmi, by jim měl být nápomocen. Blíženci Lva inspirují, fascinují a někdy také pěkně rozzlobí. Jelikož je však Lev silná osobnost, bez velkéhi úsilí si udrží rovnováhu. Veselý vztah, pěkné manželství.

 

LEV + RAK
Lev vyhledává náhodnější vztahy než Rak, který se chce plně odevzdávat. Rak vyžaduje něco víc než jen sexuální vášně, chce vytrvalost, stálost a drobné pozornůstky, které k lásce patří. Lev by tím vším mohl disponovat, jestliže se mu na oplátku dostane ze strany Raka bezmezné lásky a trochy zbožného uctívání navrch. Pokud ne, špatné vyhlídky. Pokud ano, hvězdy se na ně usmějí a jejich vztah posvětí.

 

LEV + LEV
V posteli, jako kdekoli jinde, Lev obvykle neumí uvažovat jinak než v první osobě jednotného čísla. Zásadní otázkou tedy je: Mohou dvě taková já dohromady dávat smysl? Faktem je, že králové a královny o sobě většinou mluví jako o "nás", takže proč ne? Oba jsou velmi romantičtí a po sexuální stránce se shodnou. Každý z nich musí nechat toho druhého zářit a případně se s ním o záři reflektorů i podělit. To samozřejmě není možné úplně vždy, ale když se to podaří, pak: Ať žije král! Ať žije královna!

 

LEV + PANNA
Lev je sexuálně vnímavější než Panna, což může v posteli přinést nemalé problémy. Královská výstřednost Lva také přivodí konzervativní a obezřetné Panně královskou bolest hluboko v jejím nitru. Panna nechce, aby jí někdo vládnul, a Lev po ničem jiném než po vládě tolik netouží. Když Panna začne kritizovat, Lev začne řvát. Možná si prožijí krátký tajný románek, ale manželství? Cha!

 

LEV + VÁHY
Lvův přístup k sexu je na rozdíl od Vah tělesnější a přímočařejší. Nicméně si spolu vesele užijí, neboť Váhy dovedou být také docela vášnivé, jsou-li vhodně podníceny. Lehkomyslné Váhy nesmějí nikdy opominout vzdávat řádný hold mistrovským technikám Lva a také musí krotit svůj sklon k přílišné otevřenosti. Lev si zase musí hlídat svůj temperament. Jinak se k sobě výborně hodí a zřejmě jim to i dlouho vydrží.

 

LEV + ŠTÍR
V ložnici budou létat rachejtle, šlehat blesky a burácet hromy. To může do značné míry vyvážit ostatní problémy. Lva nicméně rozčiluje Štírova zuřivá žárlivost. Štír mu kromě toho neposkytne nezbytný respekt a obdiv. Štír se bude snažit Lva vlastnit, což Lev nemůže nikdy snést, a každý z nich touží po dominantním postavení. Milostný vztah nůže být vzrušující. Manželství se raději vyhněte.

 

LEV + STŘELEC
Obě znamení chápou lásku jako úžasné dobrodružství. Jsou extrovertní, vášniví a své sexuální sklony prosazují, aniž by vzbudili nechuť druhé strany. Oba touží po častém milování. Střelec Lva stimuluje a inspiruje a Lev ve Střelci probouzí takovou loajalitu, jaké je toto znamení jen schopno. Jejich vztah bude velice zábavný a šťastné manželství mají zaručeno.

 

LEV + KOZOROH
Kozorohův praktický přístup k životu nasazuje ohlávku velkorysé a optimistické povaze Lva. Jsou mezi nimi zcela zásadní rozdíly. Zvláštní osobní kouzlo Lva v tomto vztahu pohasne a možná i vyhasne. Kozoroh není narozdíl od Lva tolik romantický a citově založený a může být pro Lva příliš náročný. Extravagantní chování Lva bude zase rozčilovat Kozoroha. Nezávazný vztah může být příjemný, manželství už asi moc ne.

 

LEV + VODNÁŘ
Vodnář podněcuje sexuální svéráznost Lva a vnáší do jejich milování opravdové vzrušení. Vodnář sice Lva fascinuje, ale také ho rozčiluje svou tendencí neustále analyzovat a odhalovat jeho chyby. To otřásá důvěrou Lva ve vlastní královskou moc. Kromě toho poleze Lvu na nervy, jak Vodnář v posteli prosazuje neortodoxní metody. Dočasní partneři do postele, nemožní partneři do manželství.

 

LEV + RYBY
Otevřený, překypující Lev je nesmělým, introvertním Rybám proti srsti. A Lev zas tak netouží po tom, aby zkoumal tajemná zákoutí sexuálního chování Ryb. Oba mají spíše sklon brát než dávat. Počáteční magnetismus nevyhnutelně směřuje k ničivé explozi. Ryby jsou slabší znamení a jejich absence ctižádosti Lva zneklidňuje. Když jsou Ryby špatně naladěné, pýcha Lvu nedovoluje projevit ani náznak soucitu. Náročný vztah, nanejvýš nešťastné manželství.

 

a93.jpg