Nejvyšší princip

 

Nová kniha a metoda Dr. Loyda, autora úžasné metody a knihy Léčebný kód.

Stručný postup : zde.

Nejvyšší princip - test - zde

KONZULTACE : zde

 

Oficiální anotace :

Nová kniha autora bestsellerů, psychologa a zakladatele léčebné metody zvané „léčebné kódy“, Alexe Loyda, nabízí úžasný a velmi praktický program, jenž vám umožní přejít od stresu k úspěchu za pouhých 40 dní pomocí „nejvyššího principu“ – lásky. Autor ukazuje, jak láska působí na komplex těla a mysli a umožňuje nám nacházet odpovědi doslova na všechny otázky. Důležité je milovat sebe i druhé a žít naplno život plný lásky v přítomném okamžiku. Nejvyšší princip vás nasměruje na cestu k úspěchu ve všech oblastech, protože pomáhá řešit problémy se zdravím, vztahy, kariérou, penězi atd. Je to pozvolný proces vedoucí k dosahování jednotlivých cílů každodenního života a jeho základem je poznání, kým skutečně jsme, a také pochopení, že život je tady a teď, nikoli v minulosti nebo kdesi v budoucnosti. A tím zmizí obavy, nenávist, strach a všechny negativní emoce, které ovlivňují mysl a přivolávají problémy. Jak říká Ale Loyd, je pouze na nás, jak se rozhodneme využívat úžasný potenciál svého bytí k uzdravování a rozvíjení své osobnosti a k šíření toho nejvyššího principu na světě – lásky.

 

 

"Nejvyšší princip je v souladu s dávnými duchovními naukami a zároveň s nejnovějším klinickým výzkumem a metodologií. Je pravým opakem používání síly vůle k dosažení vytoužených výsledků, jak doporučují mnohé příručky. Praktické duchovno nebo-li láskyplnné žití v přítomném okamžiku založené na propojení se zdrojem ( láskou, Bohem ) nesouvisí se silou vůle, a pokud už člověk nějakou sílu projevuje, úplně stačí taková, s jakou si čistí zuby.

Je potřeba odprogramovat vnitřní stav strachu a nově se naprogramovat na stav lásky, aby se láska stala pro člověka běžným projevem. Pak už není nutné vyvíjet žádné úsilí. Princip lásky nabízí 97% úspěšnost, což potvrzují mé zkušenosti získané v průběhu 25 let. "

A. Loyd ( text na přebalu knihy)

 

Postupně tady pro vás budu přidávat zkušenosti s touto skvělou metodou.

 

Sledujte s námi, jak se bude Jane měnit život díky Nejvyššímu principu : zde.

Moře, oceán, slunce, pláž, písek, hvězdice, příroda, obloha, mraky, západ slunce, léto, pláž, moře vektor