Panna s dalšími znameními

 

PANNA + BERAN
Pannu může fascinovat Beranova troufalost. Ale Beran potřebuje do postele vášnivou partnerku a Panna má příliš zábran, než aby ho mohla uspokojit. Beran vždy vyhledává dobrodružství, zatímco Panna má sklon držet se vyzkoušeného a jistého. Panna má ráda podnětný hovor, Beran podnětnou akci. Milostný poměr je nepravděpodobný a manželství určitě nebude procházkou růžovým sadem.

 

PANNA + BÝK
Býk si rád užívá sexu bez zbytečného povyku a řečí, zatímco Panna ráda analyzuje, zkoumá a snad i kritizuje. Jinak však bude Panna Býkovi poddajným, ne-li vášnivým partnerem. V ostatních oblastech dochází k opravdové shodě. Oba jsou materialističtí, praktičtí, obdivují efektivnost a bývají zápecničtí. Milostný poměr bude šťastný (ač nepříliš vzrušující) a manželství jim bude rozhodně klapat.

 

PANNA + BLÍŽENCI
Po sexuální stránce spolu mohou docela vycházet, neboť Panna je v této oblasti poměrně neosobní a Blíženci obvykle nebývají příliš vášniví. Blíženci však mívají mnohem impulzivnější přístup k milování a dost možná nesnesou sekýrování ze strany Panny. Blíženci potřebují svobodu a nehodlají akceptovat touhu Panny dominovat a ovládat. Panna považuje Blížence za rozmarné a nezodpovědné. Kratší vztah je možný, ale manželskou smlouvu raději nepodepisujte.

 

PANNA + RAK
Panna dodává pocit citového bezpečí, který Rak tolik potřebuje a malé pozornosti, které jsou důkazem lásky. Rakova závislost nalézá svůj dokonalý protějšek v její potřebě ochraňovat. Rakova představivost je pro Pannu podnětná a jeho horlivá snaha uspokojit prohlubuje její city. Oba vylezou ze svých ulit a začnou si užívat života. Vřelý vztah, dlouhotrvající manželství.

 

PANNA + LEV
Lev je smyslný, a Pannu víc zajímá pocit bezpečí než válení se na seně. K hlasitému hašteření také povede nešťastný sklon Panny neustále kritizovat - neboť Lev je, a musí zůstat, mimo dosah jakékoli kritiky. Praktický a přízemní přístup Panny k životu bude rovněž v konfliktu s velkorysou a optimistickou povahou Lva. Milostný poměr nejspíše zůstane láskou na jednu noc, manželství může skončit katastrofou.

 

PANNA + PANNA 
Jsou jim společné sexuální rezervovanost a názor, že milostný vztah je jen základem něčeho důležitějšího - vztahu životního. Požadavky v ložnici nebudou přehnané, ale to ještě nevylučuje stížnost a kritiku čehokoli, co se zde odehraje. Panna si prostě nemůže pomoct. Milostný poměr bude vypjatý, avšak vyhlídky do manželství jsou příznivé, pokud příliš brzy nezavládne nuda.

 

PANNA + VÁHY
Milující a láskyplné Váhy narážejí na chladné a analytické chování Panny, která je přehnaně kritická a podkopává Váhám sebevědomí. Občasná lehkomyslnost Vah Pannu také příliš netěší, neboť nedokáže tolerovat žádnou nepředloženost. Tato znamení mají málo společného. Vztah bude náročný a o manželství raději neuvažujte.

 

PANNA + ŠTÍR
Tihle dva jsou v zásadě slučitelní, ačkoli Panna má silný sklon hasit Štírův sexuální žár. Štír se naopak neustále snaží vzbudit v Panně více smyslu pro erotiku a Panna se nestačí divit, proč je Štír tak agresivní - nemohou snad být stejně dobří přátelé jako milenci? Jestliže Panna svolí ke kompromisu, Štír se poddá. Zajímavý milostný vztah s pozitivními vibracemi pro trvalý svazek.

 

PANNA + STŘELEC
Střelcův lehkovážný přístup k lásce dohání Pannu k šílenství, její smysl pro bezpečí trpí. Střelec se vůbec nebo jen málo snaží porozumět potřebám Panny; vadí mu její prudérní postoj k sexu. A tak se nevyhnutelně začně poohlížet po jiných sexuálních příležitostech. Tihle dva spolu možná vydrží přes víkend, ne však celý život.

 

PANNA + KOZOROH
Kozoroh Pannu sexuálně přitahuje, ale ohňostroj jejich lásky může brzy vyhasnout. Panna se může vedle ostatních zájmů Kozoroha snadno cítit na druhém místě, což pochopitelně povede k určitému konfliktu. Jinak však tato dvě znamení fungují v harmonické souhře. Oba jsou velmi praktičtí, hospodární, citově rezervovaní a intelektuálně aktivní. Milostný poměr by mohl být poměrně nudný, ale manželství bude silné a dobré.

 

PANNA + VODNÁŘ
Oba mají sklon brát lásku spíš jako duševní povyražení než jako tělesné cvičení. Tento ideálnívztah je však narušen ostatními praktickými rozdíly. Panna je v sexu puritánská, Vodnář tíhne k výstřednostem. Panna považuje Vodnáře za nedbalého, Vodnář považuje Pannu za chladnou. Láska se bude časem spíše vytrácet než sílit. Realistický vztah, nerozumné manželství.

 

PANNA + RYBY
Pro Pannu je láska úzce spjata s bezpečím, fyzické potřeby s psychickou harmonií. Pro Ryby je láska všeobjímající, hlavní kouzlo života, krása a romantika a citové vzrušení. Opatrný, disciplinovaný přístup k sexu ze strany Panny se úplně zhroutí, jakmile narazí na velkolepé, neomezené touhy Ryb. Nepodaří-li se jim rezervovanost Panny zlomit, čeká je nepříjemný krátkodobý vztah a nevděčné manželství.

 

 

a97.jpg