VÝBĚR Z OTÁZEK  ZÁJEMCŮ A ÚČASTNÍKŮ  SEMINÁŘŮ S LÉČEBNÝM KÓDEM, KTERÉ MI BYLY KLADENY V PRŮBĚHU ROKU 2016 :
 

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT JEN NA JEDEN DEN?

Ne, to není možné, lekce na sebe navazují a pro správné naučení je nutné absolvovat oba dny. Pan Loyd seminář koncipovat po několikaletých zkušenotech tak, aby účastníkům co nejvíce pomohl.
 
JAKÝ BYL NEJSTARŠÍ A NEJMLADŠÍ ÚČASTNÍK?
U mne na semináři to byla slečna 16 a paní 85 let.
 
JSEM INVALIDNÍ. NEMOHU CESTOVAT. A CHCI SE ZÚČASTNIT. PORADÍTE?
Dělám semináře na přání, pro malou skupinku osob, i u někoho doma. Napište mi, domluvíme se.
 
JAK DLOUHO DĚLÁTE LÉČEBNÉ KODY?
LK mne objevily před cca 5 lety, profesionálně se jim věnuji 3,5 roku . První seminář v ČR byl v únoru 2014, právě u mne ve Studiu Děkujiti, mám tedy nejdelší praxi ze všech vyškolených Průvodců z celé ČR i SR.
 
KAMARÁDKA BYLA NA KURZU, PO JEDNÉ LEKCI SE JÍ UDĚLALO MALINKO HŮŘ PSYCHICKY. JAK MI TO VYSVĚTLÍTE????
Pravděpodobně u kamarádky došlo k tomu, že se přechodně malinko psychika zhoršila, tzv. detox. Není to nic špatného. Je to důkaz o tom, že se něco děje, že kódy fungují! Tak, jak když děláte detox fyzického těla a může někomu z vás být malinko hůř, protože se dostávají ven škodlivé látky, tak někdo může reagovat i tady. Vyjímečně. Není to pravidlo! Ale nebojte se, zkušený lektor si během 5 minut poradí a řekne, co dělat, když se to stane doma, když jste sami.
 
ŘEŠÍ LK MINULÉ ŽIVOTY?
Přímo ne. Ale na semináři byla např. paní, která při pozicích rukou "viděla" vnitřním zrakem, jak kráčí po pyramidě a ozařuje ji slunce. Jestli to byl minulý život v Egyptě? Nevím. Každopádně si během toho uvědomila plno věcí.
 
CHODÍ VÍCE ŽENY NEBO MUŽI?
Ženy. Mužů tak 10%. Občas máme kurz, kde jsou jen ženy. 
 
KDE VŠUDE JSOU KURZY?
Mé semináře jsou obvykle vypsány na různá větší města v ČR a SR. Dále se může přihlásit skupinka osob ( příbuzní, spolupracovníci .... ) a to pak je kurz tam, kde jsou, třeba i v malé vesnici v Beskydech nebo na Šumavě.
 
SE KTEROU KATEGORIÍ MAJÍ LIDÉ NEJVĚTŠÍ PROBLÉM?
Nemohu mluvit za kolegy, ale u mne to je kategorie Neodpuštění ( většinou sama sobě za něco ) a Trpělivost.
 
CHCI, ABYSTE MĚ LÉČILA NA DÁLKU.
To nemohu. Ale mohu Vás naučit, jak LK používat tak, abyste se vyléčil sám, pomohl své rodině a známým, zlepšil si vztahy v práci a pod.
 
 
CO BUDU CÍTIT?
Je to různé. Někdo má projevy na fyzickém těle, někdo v psychice. Je to individuální. Čekejte nečekané.
 
CO JESTĚ DĚLÁTE?
Různé metody a poradenství. Cestu podle B. Bays, havajskou techniku Dynamind, Faster EFT, koučovací výklady karet, poradenství léčebné výživy, občas školím budoucí výživové poradce..... doma se pak ještě v soukromí zabývám šamanismem atd. Začínala jsem před 26 lety s kamarádkou, kdy jsme se zkoušely podle knihy v meditaci dostat do minulého života. Postupně jsem prošla i praktikováním reiky, shamballa a další, ale tyto metody již dlouho nedělám. Od září budu studovat klasickou homeopatii. 
 
 
CO ZVÍŘATA? MÁM DOMA FENKU SE ŠPATNÝM TRÁVENÍM. 
Ano, i zvířatům můžete pomoci.
 
CO JSTE SI VYLÉČILA?
Já jsem nejprve jako správná matka kódovala na syna. Pak teprve na sebe. Díky LK neberu léky, které jsem měla brát do konce života díky komplikacím po porodu.
 
KDO Z RODINY S VÁMI DÉLÁ KÓDY?
Nikdo. Buď se věnují jiným metodám ( kyvadlo, bubnování ) nebo věří klasické medicíně. Nikoho nenutím, každý k tomu musí  přijít sám.
 
MÁM DVĚ MALÉ DETI,  CHODÍM DO PRÁCE, STARÁM SE O STATEK.... NESTÍHÁM DĚLAT KÓDY. PROSTĚ NA TO NEMÁM ČAS!
Uvedu příklady mých účastníků kurzu, jak to lze dělat. Maminka s malými dětmi, kóduje když jsou děti ve vaně, sedí u nich a vidí na ně, 6 minut je tak akorát. Velmi zaměstnaný manažer, kóduje po cestě z práce ve vlaku, nevadí mu, že jsou tam lidi. Myslím, že se dá vymyslet, kdy se LK věnovat. I kdyby "jen" těsně před spaním v posteli.
 
MYSLÍM, ŽE TO NEFUNGUJE. TAK JAKO VŠECHNO. JEN TAHÁTE PENÍZE.
Ano, Vám bohužel nebude "fungovat" nic. Rozhodl jste se tak. Tak to v životě budete mít. Hodně štěstí.
 
 
 
WWW.STUDIO-DEKUJITI.CZ/LECEBNY-KOD
 
.........................................
 Upozornění : V otázkách byly upraveny chyby pravopisu, význam zůstal zachován. Vše lze sdílet či kopírovat, ale jen s uvedením odkazu a ponecháním tohoto upozornění. Není možné text upravovat či zkrátit.
 
000027.jpg