Faster EFT

 

Je metodou, která se řadí mezi meridiánové terapie, tzn.že ke svému fungování využívá síť meridiánů, kterými je protkané naše tělo. Meridiány jsou jemné dráhy, které vedou energii naším tělem. Tuto teorii znali v Číně již před 2000lety. Na těle je několik míst, kde se tyto meridiány přibližují blízko povrchu těla a stimulací těchto míst správným způsobem docílíme změny v energetickém systému těla.

Metoda je založena na přesvědčení, že všechno, co se nám v životě děje (nemoci, neštěstí, chudoba, nadváha …) jsme si nejdříve vytvořili ve své mysli na základě principů, které jsme vědomě či nevědomě přijali do svého života. A jestliže jsme si je dokázali sami vytvořit, dokážeme se jich i zbavit! A Faster EFT to umí!

Fastre EFT (Emotionaly focused transformation( zahrnuje prvky prvky z technik:

.EFT – uznávaná metoda nazývaná energetická psychologie

.BSFF

.NLP – neurolingvistické programování, umění a věda o dokonalosti

-hypnózy – stav hluboké relaxace a zaostřeného vědomí

Tím se vytváří zcela nový systém jak odstranit problémy.

Účinnost této metody spočívá v tom, že za 2-3 hodiny odblokujeme traumata, která bychom klasickými psychologickými metodami řešili několik měsíců až roků.

Touto metodu můžeme vyléčit : úzkosti, nízké sebevědomí, strachy, fobie, bloky v kreativitě, nežádoucí hmotnost, deprese, zármutek, neodolatelné potřeby, bolesti hlavy, vztahové problémy, nespavost, zlozvyk, běžné nemoci, alergie, bolesti, únavu, trama, závislosti, výkonnost, slabý imunitní systém a další.

První konzultace je vhodná osobně, abych Vám lépe vysvětlila místa „ťukání“, další již může být i po Skype. Nově lze i po telefonu, podmínkou jsou sluchátka a klid. Obvykle je potřeba 2 sezení, záleží na konkrétním problému a zejména jeho provázanosti s dalšími. V neposlední řadě i na Vaší vlastní angažovanosti.

 

1 terapie ...................................................... 555,- osobně/Skype/telefon

3 terapie (platba předem) .............................1200,- 

                                                                     

 

Objednávka : studio-dekujiti@seznam.cz

 

Balíček „4 v 1“ : terapie Cesta + Faster EFT

výklad karet + relaxační techniky ............................ 1000,- (samostatně 1900!)

 

korálek,sklo,foto,podlahové desky,makro