Býk a další znamení :

 

BÝK + BERAN: Dvě různé povahy. Býk nemá rád, když se na něj spěchá, a bude ho rozčilovat enthuziasmus Berana, který se obvykle oddává sexu mnohem impulzivněji. Býk netrpí nadměrnou erotickou představivostí, ale pokud Beran dokáže podnítit jeho city, Býk se bude usilovně snažit, aby mu vyhověl. Může mezi nimi vzniknout vášnivý vztah, ale v manželství se Býk musí naučit přehlížet Beranovu příležitostnou nevěru.

BÝK + BÝK: Ne vždy si budou po sexuální stránce rozumět. Žena tohoto znamení bývá v lásce sentimentálnější, muž naopak přízemnější. Muž dává v podstatě přednost mužské společnosti. Kromě toho na ženy pohlíží poněkud těkavým očkem. Žena ve znamení Býka na druhou stranu nesnáší, je-li klamána či opomíjena. Kratší vztah může a měl by být příjemný, avšak věštba do manželství je rozporuplná.

BÝK + BLÍŽENCI: Dualističtí, proměnliví, vrtkaví a přizpůsobiví Blíženci jsou pravým opakem stabilního a vyrovnaného Býka. Toho však přitahuje umělecky zaměřená a vynalézavá povaha Blíženců. A tvůrčí střízlivost Býka může naopak upoutat Blížence. Nicméně Blížence budou iritovat Býkovy pomalé reakce a jeho nemotorná milostná technika. Žalostný vztah a o nic lepší manželské partnerství.

BÝK + RAK: Býk shledává Raka romantickým a uspokojivým partnerem. Rakova náladovost Býkovou stabilitou jen tak neotřese a cílevědomost Býka poskytuje pevné zázemí pro Rakovu sexuální váhavost. Oba dva silně touží po vášnivém citovém životě. Pokud jim to vychází i po fyzické stránce, jejich vztah bude přinejmenším uspokojivý a manželství vděčné.

BÝK + LEV: Býk se bude muset smířit s komplexem ušlechtilosti a nadřezenosti, jimž Lev trpí. Lev považuje za své výsostné právo nalézat se v samém středu partnerova života. Lev je energický a štědrý. Býk bývá spíše střízlivý a sobecký. V sexu si nebudou mít na co stěžovat, ale Lev musí stanovit náladu a tempo. Těžko ukojitelný Lev může dělat v milostném vztahu problémy a ani z dlouhodobého hlediska nejsou moc dobrou kombinací.

BÝK + PANNA: Býk je mnohem fyzičtější a může ho tedy rozčilovat Pannin přehnaný sklon k puritánství. Při milování Panna preferuje prosté metody a nemá ráda zbytečné šílení. Býk proti prostým metodám vůbec nic nemá, ale jeho razantní přístup k sexu může být pro Pannu mírně řečeno zneklidňující. Jinak se však mezi nimi mnoho problémů nenajde. Dobrý vztah; manželství by mělo fungovat, ale bude pravděpodobně založeno na sexuálních kompromisech.

BÝK + VÁHY: Váhy do společného sexuálního života vnášejí značný díl citového tepla a koncentrace, nezbytné k analyzování a řešení všemožných fyzických problémů. Váhy vyvinou zvláštní úsilí, aby dokázaly svého partnera vzrušit a uspokojit. Býk je navíc vytrvalý, takže v této oblasti všechno nahrává plnému vzájemnému uspokojení. Býk může v ložnici bez problémů převzít velení. Sympatický vztah a pravděpodobně i dobrá sázka na trvalejší svazek.

BÝK + ŠTÍR: Jestli mají něco společného, pak je to jejich silný sexuální apetit. Ani jeden z nich také necítí žádnou zvláštní potřebu vybíjet se mimo svůj stávající vztah. Když se však Býk rozhněvá, dovede být hodně zarputilý, a stejně tak Štírův hněv je něco, na co by si všechna ostatní znamení zvěrokruhu měla dát pozor. Vše tedy nasvědčuje bouřlivému vztahu a manželství, jež je možné pouze pod podmínkou extrémní tolerance.

BÝK + STŘELEC: Nebezpečí spočívá v tom, že Býk se bude snažit nezávislého Střelce spoutat. To mu však nemůže vyjít. Smyslný Býk bude potěšen Střelcovou chlípností, avšak sužován jeho nutkáním milovat se všude, kde to jen jde. Užijí si spolu spoustu legrace, ale lehkovážný Střelec bývá mnohem lepším milencem než manželem.

BÝK + KOZOROH: Odvíjí se mezi nimi stejně silné touhy. Ani jeden z nich netouží po nevázaném nekonvenčním sexu. Býkovi se asi nebude líbit, že Kozoroh mlčí ohledně svých očekávání. A Kozorohovi se nebude líbit Býkova snaha brát si všechno, co si zamane. Tihle dva si spolu neužijí moc romantiky, ale mohou si prožít hodně smyslný vztah či velmi dobré dlouhodobé partnerství.

BÝK + VODNÁŘ: Introspektivního Vodnáře na rozdíl od Býka tolik nezajímá fyzická stránka lásky. Vodnář by raději komunikoval na duchovní rovině, ale takový druh lásky nemůže vášnivého Býka uspokojit. Vodnář může mít naopak pocit, že je na něj Býk příliš náročný. Vodnář nicméně rád objevuje nové erotické techniky a jedině snad tímto způsobem by mohl být upoután. Nejistý vztah. Málo slibné manželství.

BÝK + RYBY: Sexuální chování Ryb je rozmarné a nevypočitatelné. Býk se s tím pravděpodobně nebude umět vypořádat. Když se však Býk rozhodne, že Rybám pomůže projevit jejich tajné představy, a bude je taktně a vytrvale povzbuzovat, může podstatně zvýšit jejich vnímavost a přístupnost. Úspěch sexuálního soužití závisí především na Býkovi. V případě takového úspěchu mají dobré vyhlídky na vřelý vztah a více než uspokojivé manželství.

 

a65.jpg