Kozoroh s dalšími znameními

 

KOZOROH + BERAN
Oba jsou cílevědomí, agresivní a nenechají se ovládnout. Pokud vám připadá, že to je ideální sestava spíš pro boj než pro lásku, máte pravdu. Ačkoli si mohou rozumět v posteli, budou se neustále dohadovat kvůli penězům, přátelům, kariéře a právu rozhodovat. Do tohoto vroucího kotle můžete přihodit i trochu té žárlivosti. Kratší vztah by mohl fungovat, manželství však zdaleka nebude slibné.

 

KOZOROH + BÝK
Oba raději zůstanou doma, než aby vyráželi za zábavou, oba si cení peněz, oba považují za nadmíru důležitý pocit bezpečí. Býk je trpělivý a Kozoroh je ochoten propracovávat se ke společnému cíli vzájemné radosti. V sexu může tento pár klidně snít o nemožném - a dosáhnout toho i ve skutečnosti. I Kozorohova ctižádostivost je v souladu s Býkovým odhodláním. Skvělé vyhlídky, kamkoli se podíváte.

 

KOZOROH + BLÍŽENCI
Zásadně odlišné sexuální osobnosti. Blíženci jsou impulzivní, koketní a lehce vzrušiví. Kozoroh je pomalý, věrný a obezřetný. Jakákoli počáteční přitažlivost je pouze domnělá a nemůže dlouho vydržet. Ambiciózní a materialistický Kozoroh nebude schopen tolerovat náladovost a nerozhodnost Blíženců. Láska sama o sobě není všechno.

 

KOZOROH + RAK
Rak je v sexu nesmělý, ale Kozoroh rád převezme vedení. V prvních fázích by pomohlo více vášnivosti na obou stranách. Jakýkoli vzájemný vztah, který si vytvoří v ložnici, jen těžko postačí k tomu, aby se přenesli přes ostatní překážky. Stojí na opačných stranách zvěrokruhu a od toho se také všechno mezi nimi odvíjí. Kozoroh začne být na citlivého Raka příliš náročný a panovačný. Rozchod je jen otázkou času.

 

KOZOROH + LEV
Lvu se zdá, že je Kozoroh skoupý na city, neboť je rozdává jak příděly chudým. Kozoroh také netrpí přílišnou představivostí na rozdíl od Lva, který si chce pod peřinou užívat víc legrace. Nejenže se k sobě nehodí po fyzické stránce, ale oba jsou narozeni v nezávislých a dominantních znameních, takže usilují o nadvládu i mimo prostor ložnice. V milostném vztahu lze tyto rozdíly možná ignorovat, v manželství však jen těžko.

 

KOZOROH + PANNA
Praktičnost Kozoroha a pořádkumilovnost Panny jdou velmi dobře dohromady. Sexuální ohňostroje asi pohasnou hned na počátku vztahu, ale mezi jejich ostatními vlastnostmi panuje taková harmonie, že jim to možná ani nebude vadit. A když to nevadí jim, komu jinému by mělo? Oba jsou spolehliví, konzervativní, chápaví, a to jsou dobré předpoklady pro svazek, který potrvá, aniž by oplýval závratnými vášněmi.

 

KOZOROH + VÁHY
Kouzlo a sexuální přitažlivost Vah Kozoroha zpočátku upoutá, avšak jakmile opadá první růže květ, Kozoroh zjistí, že jsou Váhy příliš egocentrické a nenaplňují bezvýhradně jeho fyzické potřeby. Aniž by byl schopen vyjádřit své pocity, začne se Kozoroh ohlížet po někom jiném. Jejich vztah čeká trnitá cesta. Manželství nebude fungovat, ledaže by z něj Kozorohovi plynuly finanční výhody.

 

KOZOROH + ŠTÍR
Sex mezi těmito dvěma stojí za to. Štír je nápaditější a Kozoroh zase metodičtější, ale po stránce se k sobě výborně hodí a úspěch v ložnici jim otevře cestu i k jiným oblastem vzájemného vztahu. Oba jsou cílevědomí, avšak Štír má sklon dominovat. Kozoroh to chápe tak, že Štírova panovačnost je vlastně příznakem lásky. Čeká je vášnivý vztah a úspěšné manželství.

 

KOZOROH + STŘELEC
Kozoroh se rád miluje v maximálním pohodlí, Střelec bude chtít souložit v čerstvě vykopaném hrobě. Kozoroh chce zůstat doma, Střelec je tulák. Kozoroh je opatrný a konzervativní a obává se o svou bezpečnost, Střelec je hazardér. Výstřední a nezodpovědný Střelec bude hospodárnému a uvědomělému Kozorohovi jen na obtíž. Všechno, jen ne blažený vztah; a vyloženě nešťastné manželství.

 

KOZOROH + KOZOROH
Jejich romantický život rychle vystřídá nudná rutina. Naději na úspěch mají pouze tehdy, jsou-li oba ochotni akceptovat mnohem méně, než v co původně doufali. Ani jeden z nich nebude experimentovat ani se jakkoli snažit rozšířit své obzory. Jejich ložnice se stane ztělesněním nudy a jednotvárnosti. Na druhou stranu oba tvrdě pracují, jsou hospodární a neberou věci na lehkou váhu. Jejich milostný vztah či manželství asi nebudou moc zábavné, ale mohli by si navzájem docela vyhovovat.

 

KOZOROH + VODNÁŘ
Závod v tom, jak rychle se láska může proměnit v přátelství. V ryze intimních záležitostech Kozoroh Vodnáře poněkud nezvládá. Vodnář dává přednost neortodoxnímu sexu, zatímco Kozoroh konvenčním způsobům. Svobodomyslný a nespoutaný Vodnář nevydrží být dlouho zamilovaný do stálého a praktického Kozoroha. Přijatelný vztah; na manželství je skutečně třeba hodně zapracovat.

 

KOZOROH + RYBY
Ryby se budou snažit Kozoroha obalamutit, protože takové už Ryby prostě jsou - ale Kozoroh se s tím vypořádá a nakonec převezme v posteli kontrolu. Ryby ho budou brzy dychtivě následovat. Ryby jsou kromě toho dostatečně milující a upřímné, aby se s nimi Kozoroh cítil šťastně a bezpečně. Tito dva velmi odlišní lidé se vzájemně vhodně doplňují ve svých citových potřebách. Dobré vyhlídky jak do kratšího, tak dlouhodobějšího vztahu.

 

a113.jpg