Štír s dalšími znameními

 

ŠTÍR + BERAN
Vysoce výbušná kombinace. V sexu je sice Beran vynalézavý a Štír s ním bude nadšeně spolupracovat, ale Beran je pro žárlivého Štíra příliš lehkomyslný. Oba jsou egocentričtí, dynamičtí a ambiciózní. Může mezi nimi jiskřit silná přitažlivost, ale zároveň je rozděluje jejich individualismus. Vše nasvědčuje krátkému vztahu a velmi nejistému manželství.

 

ŠTÍR + BÝK
Oba mají potřebnou výdrž a nadšení, aby se vzájemně uspokojili v posteli. Ale budou si mezi sebou muset vyjasnit své povahové rozdíly, aby se měli stejně rádi i po ránu. Štír pohrdá leností a je v podstatě spořivý. Býk je naopak pohodlný a rád utrácí peníze, které vydělá. Oba jsou hrdí, tvrdohlaví, panovační. Jejich silné pohlavní pudy naznačují možný vztah. Ale jejich manželství je nanejvýš pochybné.

 

ŠTÍR + BLÍŽENCI
Po sexuální stránce spolu vycházejí, ale to zdaleka neznamená všechno. Na obou stranách bude potřeba značných ústupků. Narozdíl od silně citově založeného Štíra berou Blíženci všechno příliš na lehkou váhu. Štír je pevně odhodlaný, zatímco Blíženci jsou vrtkaví a nestálí. Blíženci jsou intelektuálně založení a rádi se ukazují při každé společenské příležitosti, Štír něco takového považuje za hroznou ztrátu času. Kolísající poměr, náročné manželství.

 

ŠTÍR + RAK
Dvě vodní znamení by spolu měla výborně vycházet. Také sexuální prognóza je příznivá. Štírova vášnivost nalezne v Rakovi svolného partnera. Fyzická slučitelnost jim pomáhá snižovat enormní žárlivost, kterou oba trpí. Pokud však přesto dojde k prudkým konfliktům, nebude to nic pro oko nestranného pozorovatele. Ale z větší části se jedná o harmonický svazek plný síly a ochranné péče. Dobrý vztah, fajn manželství.

 

ŠTÍR + LEV
Obě tato znamení jsou velmi vznětlivá a jejich výbušné neshody by mohly skončit násilím. V jejich závratných výšinách se odehrávají skutečné vášně. Ačkoliv se fyzicky přitahují, Štír nemůže Lvu poskytnout potřebnou pozornost a respekt. Bude dotčena hrdost Lva a v mnoha situacích bude naopak uražena Štírova žárlivá potřeba vlastnit. Dost možná vzrušující svazek, ale z dlouhodobého hlediska silně odstrašující.

 

ŠTÍR + PANNA
Jejich zájmy jsou v mnoha oblastech podobné, avšak sex mezi ně rozhodně nepatří. Z toho důvodu je pro ně těžké vybudovat si opravdový vztah. Panna začne mít šťouravé poznámky a Štír bude zase drasticky upřímný. Pokud se Panna dokáže nezbytně přizpůsobit, mohlo by jim to fungovat. V opačném případě však půjde jen o krátkodobé splynutí duší a Štír se brzy začne poohlížet po jiných sexuálních ventilech.

 

ŠTÍR + VÁHY
Štír je pro Váhy příliš panovačný a žárlivý. Váhy jsou pro Štíra příliš líné a citlivé. Oba dva jsou nicméně vášniví (ačkoli Váhy to mají zařízené jednou tak, jindy onak) a oba budou brát vážně zodpovědnost vyplývající z jejich společného soužití. Vyvstane zřejmě problém ohledně zalíbení Vah v přepychu, které Štír nebude schopen naplňovat. Bouřlivé počasí během milostného vztahu. A ani manželství nebude žádná procházka růžovou zahradou.

 

ŠTÍR + ŠTÍR
Co se sexu týče, tihle dva by mohli založit požár na dně oceánu. Ale jsou si příliš podobní. Oba jsou zarytí, panovační, žárliví a hrozně výbušní. A když mají na něco jiný názor, začne létat vzduchem nádobí - a jejich vztah nejspíš odletí nejbližším oknem. Jejich počáteční magnetická přitažlivost nemůže přežít mimo rozpálené prostředí ložnice. Krátký vztah - fantazie. Ale manželství? Fantasmagorie!

 

ŠTÍR + STŘELEC
Těmhle dvěma opravdu nedávejte drahý dárek do jejich nového bytu. Štír svůj domov velmi miluje, ale Střelec bude za všech okolností sbalený a připravený kdykoli se sebrat a jít. Střelec musí mít svou svobodu. Štír je přehnaně majetnický, panovačný a náročný. Ani Střelcův smysl pro humor nemůže překlenout propast, která se mezi nimi rozevírá. Jediné, co mají společného, je sex, a s tím si dlouho nevystačí. Láska na jednu noc, proč ne? Ale na celý život? Nikdy!

 

ŠTÍR + KOZOROH
Oba jsou ctižádostiví a po sexuální stránce spolu budou dobře vycházet. Mělo by mezi nimi vznikat minimum problémů. Štíř bývá emocionálněji založený, což jen prospěje Kozorohově zamyšlené a introvertní povaze. Kozoroh uvítá pocit bezpečí, který s sebou Štírova panovačnost přirozeně přináší. Štír nemá nic proti sexu bez zbytečného sentimentu, což Kozorohovi dost vyhovuje. Vřelý vztah, silné manželství.

 

ŠTÍR + VODNÁŘ
Štír se děsí Vodnářových vrtkavých nálad. Vodnář se zabývá mnoha společenskými projekty mimo domov, který je naopak těžištěm Štírových zájmů. Štír nemůže nikdy opanovat Vodnáře, který si příliš cení vlastní svobody. Vodnář je velice společensky založený, Štír vůbec. Štír nemá ani trochu pochopení pro Vodnářovo nepraktické fantazírování. Akrobacie v posteli nemůže sama o sobě udržet tento nesourodý pár pohromadě. Ať si raději každý jde svou vlastní cestou.

 

ŠTÍR + RYBY
Tihle dva pro sebe mají značnou vzájemnou slabost. Ryby budou závislé na Štírově schopnosti pomoci jim v jejich nerozhodnosti a také si budou libovat v jeho potřebě vlastnit a vládnout. I jejich pohlavní život by měl být vzrušující - Ryby mají nezbytnou představivost, Štír zase vytrvalost. ať už spolu chtějí jen chodit, nebo se rovnou vzít, mělo by jim to vyjít.

 

a101.jpg