Cesta do minulosti aneb Regresí k harmonickému životu

 

Cesta do minulosti nám pomůže najít příčiny problému v současném životě. Poznat je, pochopit a tím vyřešit tak, aby se už neopakovaly.

Ukáže nám různé situace, slova, emoce ...... které v nás zanechaly trvalý "šrám na duši" a způsobují psychické a fyzické problémy, které ve většině případů nejdou "léčit" klasickou cestou.

Podle druhu problému můžeme řešit tzv.minulé životy nebo bloky z ranného dětstí, těhotenství......můžeme se "podívat" na Plán Duše před zrozením, pocity vnitřního muže/ženy,/dítětě.... často během terapie dochází k odpuštění různým osobách ( zejména sobě ).

Nelze napsat nějaký univerzální postup při terapii. Každý člověk  je jiný, má jiné zkušenosti, zážitky a tím i bloky. Při terapii tedy probíhá vše individuálně, přímo danému člověku "na míru", žádné dvě nejsou stejné.

 

1 sezení do 1,5 hodiny cca ...... 800 Kč (pracovní dny)

víkend, svátek : + 50%, platba i v eurech !

( nyní FB akce 555Kč )

3 sezení placené dohromady ... 2000Kč

( nyní akce : 1500 Kč )

 

Forma : nyní hlavně online z pohodlí domova, tedy po telefonu, messengeru, Skype ..... volám já.

 

Objednávka : studio-dekujiti@seznam.cz nebo

FB Studio Děkujiti - harmonie života

 

Vaše terapie - příklady :

Tereza, 40 let, VŠ, problémy s očima + finanční problémy opakující se

...... jsem v poušti, všude okolo je písek, jdu do jiného města, za svým budoucím manželem.... je velká písečná bouře, moji průvodci postavili stan, kde se mám schovat .... všude mám písek, v oblečení, ve vlasech, v očích, v puse ......musím pořádně zavřít oči, je to hrozné ......nemůžu dýchat

posun v čase o cca 10 let :  .....jsem v krásném paláci, mám 4 děti, bohatého manžela, ale jsem nešťastná...... nic nemůžu dělat, jsem ve zlaté kleci .... nemůžu projevit emoce, smát se, jsem zavřená, nikam nemůžu jít ven, protože se to nehodí, abych šla mezi tu lůzu venku .... dívám se z okna, na skupinu chudých lidí, jsou tam často, spolu, smějí se, tancují, jsou šťastní, mají obyčejné oblečení, ale je jim dobře ..... závidím jim .... hodně moc jim závidím! .... kéž bych raději byla chudá! .... chci za nimi, nechci být tady zavřená, nechci mít ty drahé šaty a špaerky ! .......

 

......................

 

Andy, 35 let, svobodná, nemá čas na vztahy, neustále se hádá s rodiči a musí se o ně starat, protože jsou furt nemocní, nemá ráda fyzický kontakt s lidmi, dokud je pořádně nepozná ( i podání ruky je problém )

 

....... jsem v čase před početím, je nás tady plno duší, které se chystají na svět, školí nás, jak to tam bude vypadat..... jdeme si každý pro svůj plán, co budeme v životě dělat ...... už jsem na řadě .... dostala jsem krásný papír, pergamen nebo tak něco .... čtu si ho .... mám za úkol pochopit a pomoct svým rodičům a pak i ostatním lidem .... moji rodiče jsou nemocní proto, abych se já stala něco jako léčitelkou nebo psychoterapeutkou ..... abych si to  nich vyzkoušela a pak pomohla ostatním lidem .... je to můj úkol, když pochopím, proč jsou rodiče nemocní, tím je vyléčím a změní se můj život a život lidí okolo ...... vůbec se mi plán duše nelíbí, chci dělat něco jiného, nechce se mně do toho života .....

posun v čase na dobu porodu : ..... nechci na ten svět .... nechte mě, netahejte mne ven, néééé ..... nikam nejdu, nevím proč, zapomněla jsem, co jsem měla za úkol, ale vím, že tam nechci ..... nelíbí se mi, že jsem malá a neschopná se o sebe postarat.... zase mě tahají ven z břicha, něčím hnusným mě násilím táhnou ..... nechte mě .....  nešahejte na mě, běžte pryč .... fuj!, nějaká dezinfekce, rukavice, je to nepříjemné, bolí to, dejte ty ruce pryč ode mě !!  ......  ( pozn. klientka si pak vzpomněla, že matka měla těžký porod kleštěmi )

 

Proč se můžete svěřit do mých rukou?

+ sama jsem se do minulého života poprvé dostala před 28 lety ( tehdy mi byla inspirací kniha Život před životem )

+ stejnou dobu se věnuji různým metodám a terapiím na sobě

+ přes 7 let oficiálně na IČ dělám různé terapie, kurzy, školení, lektorování, konzultace pro ostatní