Změna života díky léčebnému kódu : zde.

 
Leni, je pozdě, ale ještě Ti musím napsat. Byl to neskutečný den, prohlédla jsem a jsem šťastná. Dnes se mi nechtělo, bála jsem se, ale bylo to absolutně fascinující, všechno, co jsme dělali, jak jsem vám to všem povykládala, jaká tam byla atmosféra a harmonie, cítím se už jiná, sebevědomější a plná vděčnosti. Při tom posledním kódu jsem viděla v duchu sluneční jezero, celé žluté zářilo ve slunci, tak jsem psala na otázku kdo jsi postupně: jezero, slunce, země, světlo, zář, Bůh. Když jsem napsala Bůh, polekaně jsem položila tužku a na další otázku kdo jsi jsem už nepsala nic. Byla jsem první hotová. To bylo až odpoledne, ale v poledne po obědě jsem zašla ke dřevěnému kostelu, dívala jsem se dovnitř kulatým okénkem, byla to krása, vše vyleštěné, nablýskané se lesklo ve slunci (a asi proto jsem pak viděla to sluneční jezero) a já jsem děkovala za všechno dovnitř kostelíka Bohu, Ježíši i panence Marii a andělům a archandělům a oni mě vyslyšeli a dali mi najevo, že mě už vedou, že už mezi námi není skleněná zeď! Teď se mi to všechno složilo. ...........Tedy kostel, poděkování, sluneční jezero a já jsem Bůh................ Takže se mi postupně vše řeší, odkud jsem, kde jsem doma, vede mě Univerzum, také otázky víry se řeší, ale vracím se v kruhu a to je taky správné. Takže to funguje a je to má cesta a čekají mě nové zítřky a já moc děkuji a přeji Ti vše dobré a slunce v duši. Vše je, jak má být. Ahoj, E.
 
 
 
 
 
.........Dotkla jsem se několika témat, která potřebuji nejvíce řešit,ale zatím si řeším hlavně to, abych dovolila dobru, štestí apod. se ke mě dostat. a dovolit si být šťastná, prožívat radost...Což byl blok, na který jsem na semináři LK narazila. Vlastně jsem se ještě nedostala k těm 12 okruhům, že bych si je poctivě udělala, ale dělám to prostě jako ten první týden - zaměřuji se na příjemné a používám afirmace jak je cítím. A věci se opravdu dějí........dobro přichází více než jindy, protože jsem si ho dovolila. Mám to teď na trojce. Taky jsem si jeden čas všimla, že jinak vnímám lidi a i že oni se ke mně chovají hezky...Vše je takové lidštější. Vnímám i další zlepšení........
No a dotkla jsem se teda z 12 témat té pokory a záporných emocí a představ v tom, ale vždy jsem si jako léčivé představy a afirmace představovala to, abych si vůbec dovolila přijímat to dobro.........
 
 

 

Dopis od paní Zdeňky :

Dobrý večer, nebo dobrý den a nejlépe obojí:-),
Leni, upřímně Vás zdravím, kóduji a je mi evidentně čím dál lépe a radostněji:), jsem mnohem více v klidu. No zkrátka úžasný. Mám spoustu energie navíc, nebo lépe, mám jí podstatně více, než jsem měla za poslední měsíce, ale dá se spíš říct roky. Zkrátka velmi, velmi děkuji všem a všemu, kdo a co mne k 
tomuto přivedlo. Jinak semena poznání, co se Ko'dů týče a nikomu nenutím, ale sama vím, že jakmile se zaseje, až nastane čas semena vyklíčí:).
Tak teď se pokusím napsat výsledky hodnocení : Tak doufám, že to v pořádku dojde. Přeji přenádherné dny, pohodu, lásku a omlouvám se za úpravu tohoto dopisu:) Zdeňka Ambrůžková

 

 

Zážitky z praktikování Univerzálního léčebného kódu na semináři Průvodce 12kategorií-Léčebné kódy-rodinné léčení, Brno, jaro 2014 :


Zázrak. Opravdu nic není náhoda. Důležité je opravdu zažít na vlastní kůži. Zažijete ten pocit - ten se stane díky kódování pravdou. Vše si pořešíte....opravdu věříte, že je krásné žít v lásce s láskou.

Během praktikování Univ.léčebného kódu se můj strach změnil a úplně rozplynul, ve skupině je léčení intenzivní. Všem vřele doporučuji si knihu přečíst a hlavně absolvovat kurz, ve kterém techniku skvělé pochopíte!

Pocit - setkání s Duší. Krásný pocit, objala jsem se se svou Duší.

Na téma Dobrota jsem si odříkávala tvrzení zam.na pravdu : "Jsem taková, jaká jsem a je to dobře". Cítila jsem krásný proud energie plný lásky, který mě naplnil spokojeností sama se sebou.

Cítila jsem souznění se svou Duší, osvobození od svých strachů, rozpuštění, krásné fialové barvy, pročišťující, lepší vnímání své Duše, pochopení.

 

 

 

 

mandala2.jpg