Reference

 

Dopis od paní Zdeňky :

Dobrý večer, nebo dobrý den a nejlépe obojí:-),
Leni, upřímně Vás zdravím, kóduji a je mi evidentně čím dál lépe a radostněji:), jsem mnohem více v klidu. No zkrátka úžasný. Mám spoustu energie navíc, nebo lépe, mám jí podstatně více, než jsem měla za poslední měsíce, ale dá se spíš říct roky. Zkrátka velmi, velmi děkuji všem a všemu, kdo a co mne k 
tomuto přivedlo. Jinak semena poznání, co se Ko'dů týče a nikomu nenutím, ale sama vím, že jakmile se zaseje, až nastane čas semena vyklíčí:).
Tak teď se pokusím napsat výsledky hodnocení : Tak doufám, že to v pořádku dojde. Přeji přenádherné dny, pohodu, lásku a omlouvám se za úpravu tohoto dopisu:) Zdeňka Ambrůžková

 
 

Přeji nádherný den.:-)

Ráda bych Vám poděkovala za Váš kurs Vděčností k hojnosti,který jste mi darovali jako odměnu za sdílení vašeho odkazu.
Díky absolvování kurzu jsem se naučila přijímat sama sebe,získala jsem sebevědomí,zbavila jsem se omezení,která jsem si  dala sama nebo jsem dovolila,aby mi je dali jiní.První výsledky mé změny se v mém životě začínají projevovat.Mimo jiné změna v tom,že jsem získala odvahu ukázat svou tvorbu více lidem a také odvahu začít malovat pro ostatní.
Tímto vás také zvu na stránku Obrázky pro pohlazení duše,kde jsou některé obrázky a mandaly z mé tvorby k vidění.
Jsem vděčná za to,že jste vytvořili stránku Studio Děkuji Ti a že jsem na ni našla cestu.
S upřímným přáním všeho dobrého zdraví Jitka Janovská
 
 
 
Při léčení Reconnection jsem cítila nádhernou vůni, poté jsem se setkala se svým strážným andělem a po druhé aplikaci byl můj téměř celoživotní zánět močového měchýře fuč. Děkuji.
 
 

 

Zážitky z praktikování Univerzálního léčebného kódu na semináři Průvodce 12kategorií-Léčebné kódy-rodinné léčení, Brno :

Zázrak. Opravdu nic není náhoda. Důležité je opravdu zažít na vlastní kůži. Zažijete ten pocit - ten se stane díky kódování pravdou. Vše si pořešíte....opravdu věříte, že je krásné žít v lásce s láskou.

Během praktikování Univ.léčebného kódu se můj strach změnil a úplně rozplynul, ve skupině je léčení intenzivní. Všem vřele doporučuji si knihu přečíst a hlavně absolvovat kurz, ve kterém techniku skvělé pochopíte!

Pocit - setkání s Duší. Krásný pocit, objala jsem se se svou Duší.

Na téma Dobrota jsem si odříkávala tvrzení zam.na pravdu : "Jsem taková, jaká jsem a je to dobře". Cítila jsem krásný proud energie plný lásky, který mě naplnil spokojeností sama se sebou.

Cítila jsem souznění se svou Duší, osvobození od svých strachů, rozpuštění, krásné fialové barvy, pročišťující, lepší vnímání své Duše, pochopení.

................................................................................

Pomocí Faster EFT jsem se zbavil strachu z jednoho lékařského zákroku, byl jsem naprosto klidný ..... Vnuk je ve škole úspěšnější, už nemá při písemkách stres, má lepší známky ........

 

Už se tolik nebojím pavouků............

 

Faster EFT mně zbavil trémy před holkama ...........

 

Náš mladší syn se bál vody, nechtěl chodit se školou plavat do bazénu. Faster EFT během 20 minut tento problém odstranil........ Výhodou je, že si ťukal úplně sám.................

 

Léčebné kódy jsem nejprve použila na jeden intimní problém mé dcery. Za 10 dní byl vyřešen. Teďkon budu léčit sebe :-)

Další reference na metodu léčebné kódy : zde.

 

Cestu mohu opravdu od srdce vřele všem doporučit. I když se ezoterikou zabývám nějakou dobu a zažil jsem již několik silných duchovních zážitků, Cesta mě velice příjemně překvapila a pomohla mi pochopit širší souvislosti pro mé hluboce zakořeněné trable. Setkání se svou duší je opravdový prožitek a pocity, které u toho zažíváte, si budete pamatovat napořád....obrovská úleva, štěstí, radost, osvobození, láska....život je nádherný.

 

 

" Díky Cestě jsem pochopila některé příčiny svých negativních emocí a následných nemocí a odhalila pocity, vzpomínky i souvislosti skryté hluboko uvnitř mého bytí. Směs různých pocitů jsem ve zkratce nejen intenzivně prožívala, ale zároveň ty negativní odstraňovala. Má průvodkyně na Cestě mě s lehkostí a porozuměním dovedla až k hřejivému pocitu v srdci i duši - k pocitu bezpodmínečného štěstí. Za to jí patří můj upřímný dík.
 
 
 
Do Cesty se mně moc nechtělo, ale nakonec jsem se odhodlala a udělala velmi moc dobře. Uvědomila jsem si, že za nynější potíže může jedna věc z minulosti, kdy jsem si něco neodpustila a podvědomě jsem se za ni trestala. Našla jsem svou duši, je krásná, zářivá a má mě ráda. Úžasné. Doporučuji všem, těším se na kurz, chci to zkoušet i s ostatními členy rodiny.
 
 
Léčebné kódy dělám podle knihy již 4 měsíce, zlepšily si mé výsledky krve a stav ledvin, nyní se snažím léčit artrózu, manželka taky zkoušela, ale nevydržela, jen jeden týden, hlásím se na kurz ..................
 
 
................a výklad karet mě dostal. Přesně se ukázaly mé problémy : strach, neochota odpustit tchýni a další. Ťukání (EFT) je příjemné, už mně v práci tak moc nevadí mé nepříjemné kolegyně..................
 
 
.............velmi děkuji za možnost projít si "Cestu". Bylo to velmi silné, nemám slov ...............
 
 
mandala1.jpg