Blíženci s dalšími znameními :

 

BLÍŽENCI + BERAN
Oba jsou energetičtí, enthuziastičtí a vyžívají se v pestrosti sexuálního vztahu. V posteli se tedy jen tak neomrzí. Beran může Blížencům poskytnout pevný směr, který tolik potřebují. Nevyzpytatelnost Blíženců Berana podněcuje. Skvěle se k sobě hodí pro krátkodobý poměr, který má velkou naději vyvinout se ve vřelý dlouhodobý svazek.

BLÍŽENCI + BÝK
Žárlivý, vlastnický Býk nedokáže koketní Blížence spoutat. Blíženci si to nenechají líbit a budou se snažit uniknout Býkovu neustálému omezování. Po sexuální stránce je Býk pro Blížence příliš nudný, a ti mu naopak nemohou poskytnout pocit bezpečí, který člověk ve znamení Býka tolik potřebuje. Pokud vám to vyznělo tak, že se k sobě tato dvě znamení vůbec nehodí, pak jste to pochopili naprosto správně. Nejpravděpodobnějším výsledkem bude nešťastný vztah s krátkou životností.

BLÍŽENCI + BLÍŽENCI
Tahle kombinace může být zábavná, dokud to klape, což asi nebude dlouho. Kromě pomíjivé fyzické přitažlivosti všechny ukazatele směřují na přímou cestu do chaosu. Oba milují flirt, jsou impulzivní a snadno se znudí. Jejich láska bude mít tubulentní průběh a manželství pravděpodobně skončí katastrofou. Ve vzácných případech, kdy tato kombinace funguje, jsou však nejzajímavějším párem, jaký můžete potkat.

BLÍŽENCI + RAK
Na tento pár číhá velké nebezpečí. Rak je příliš citlivý a ostýchavý, než aby dal najevo skutečné city. Blíženci si budou hrát na lásku, ale Rak to bude brát vážně. Rak potřebuje pochválení a ujištění, zatímto Blíženci dovedou být až krutě upřímní. Tyto povahové rozdíly budou častým zdrojem problémů i v ložnici. S jejich milostným poměrem to půjde pomalu ale jistě z kopce a manželství jim nakonec ztroskotá.

BLÍŽENCI + LEV
Srdnatý, štědrý Lev je v rukou Blíženců jako z vosku - a jemu se to líbí! Blíženci jsou při sexuálních hrátkách přizpůsobiví a chytří a Lev na to reaguje s obdivem a láskou. Lev Blížence klidně nechá, aby se choval po svém, aniž by ho kritizoval. Ideální pár. Kratší milostný poměr bude vzrušující a zábavný, vyhlídky na trvalejší vztah jsou velice světlé.

BLÍŽENCI + PANNA
Panna považuje Blížence za nevyspělé milence, Blíženci považují Pannu za nudnou nekňubu. Panna má na sexuální chování pevné názory: Blíženci kolísají. Poté, co plameny vášní opadnou, Panna začne mít tendenci Blížence sekýrovat a kritizovat a Blíženci se na oplátku začnou poohlížet po nezbytné změně jinde. Dvojice nešťastné hvězdné konstelace, která by neměla počítat s velkou budoucností.

BLÍŽENCI + VÁHY
Atraktivní, velmi zajímavý pár. Oba jsou vášniví, takže jejich milování může být značně ohnivé. Žádný z nich není ani příliš žárlivý, ani příliš panovačný a jejich povahy se vhodně doplňují ke vzájemné stabilitě. Oba jsou při sexu svolní k experimentování. Krátký vztah by si měli náramně užít. Pokud jde o manželství, mají výborné předpoklady ke štěstí, zvláště pokud Váhy dokážou přesvědčit Blížence, aby si lépe hlídali peněženku.

BLÍŽENCI + ŠTÍR
Po sexuální stránce jim to klape, ale jinak jsou tihle dva zářným příkladem toho, že pouhá fyzická přitažlivost není zdaleka vše. Štír je žárlivý, Blíženci přelétaví. Jakmile jim Štír příliš utáhne uzdu, Blíženci se začnou bouřit a plašit. Po počáteční vášnivé epizodě se jejich vztah rychle zchladí ke vzájemnému nedorozmění až nepřátelství. Manželství může fungovat jen velmi výjimečnému páru.

BLÍŽENCI + STŘELEC
Oba jsou neposední, náladoví a jako milenci nepříliš otevření. Blíženci budou mít sklon kritizovat Střelcovi jeho výkony pod peřinou. Tento vztah má i další slabiny, ale zdrojem stability je skutečnost, že ani jeden z nich není příliš náročný nebo sobecký. Jejich vztah začne impulzivně a stejně tak i skončí. Na manželství musí oba hodně zapracovat, ale pokud tak učiní, bohatě se jim to vyplatí.

BLÍŽENCI + KOZOROH
Blíženci jsou příliš nezodpovědní, netrpěliví a nezávislí oproti konzervativnímu, vytrvalému a zápecnickému Kozorohovi. Sexuální chování Blíženců může usedlého Kozoroha někdy značně vyvést z míry. Kozoroh se stará o víc než jen o své tělesné potřeby - o práci, peníze, kariéru - a Blíženci mu tudíž připadají neúnosně roztržití. Milostný poměr je možný, avšak úspěšné manželství těchto dvou lidí bude jedině důkazem lásky - všeho přemožitelky.

BLÍŽENCI + VODNÁŘ
Citliví Blíženci chápou a oceňují Vodnářovy představy. Mohou z nich být dobrodružní, vynalézaví milenci. Charakteristickým znakem tohoto vztahu bude jeho nepředvídatelnost. Jejich láska nebude mít vždy hladký průběh, ale může být velice vzrušující a vyplatit se. A i když vyhasne, zůstanou dobrými přáteli. Manželství bude pravděpodobně pohodové a příjemné a bude se vyznačovat spíše hlubokými city než povrchními vášněmi.

BLÍŽENCI + RYBY
Vymýšlení nových sexuálních schémat jim půjde mnohem lépe než jejich realizace. Ryby jsou až příliš emocionální oproti Blížencům, jejichž hlavním impulzem je vždy si to pořádně užít - a jít zas o dům dál. To často plodí atmosféru podezření a nedůvěry. Možná mezi nimi vznikne opravdový cit, ale jejich vztah později nahlodá nejistota. Poněkud riskantní vztah a pravděpodobné riskantní manželství.

 

a69.jpg