1, Léčebný kód - konzultace

+ je vhodná pro toho, kdo už o metodě slyšel, ale neví si rady, jak na to nebo ji zkoušel a metoda mu "nefunguje"

+ objednávajte na email : studio-dekujiti@seznam.cz nebo na FB : Studio Děkujiti1

 https://www.facebook.com/studiodekujiti

+ konzultace se provádí po telefonu, FB, Skype, emailu .... jak kdo chce

+ cena nyní 333 Kč, platba i v eurech

 

2, Léčebný kód - výuka

+ vhodné pro toho, kdo o metodě jen slyšel a nezkoušel ( nebo ještě i neslyšel ), v podstatě o ní nic neví a chce změnit svoje emoce a nemoci

+ nejprve probereme princip metody, postup a následně se naučíme použití na různé situace, nemoci, emoce, zlepšení vztahů .....

+ cena nyní 555Kč (platba i v eurech)

+ objednávajte na email : studio-dekujiti@seznam.cz nebo na FB : Studio Děkujiti1

 https://www.facebook.com/studiodekujiti

+ konzultace se provádí po telefonu, FB, Skype, emailu .... jak kdo chce

 

2, Léčebný kód - seminář  / Léčebné kódy - seminář

 

Seminář Průvodce 12 kategorií - léčebné kódy - rodinné léčení, který je vytvořený přímo Dr.Loydem, autorem metody a knihy Léčebný kód. Jsem vyškolená Léčebnými kódy k lektorování toho semináře. První u mne proběhl v únoru 2014, mám tedy nejdelší praxi a plno zkušeností. :-)

 

Je rozdělen na 12 lekcí, podle 12 kategorií ( např.neschopnost odpouštět, láska, dobrota, trpělivost atd. ).

Další informace o 12 kategoriích : zde

Oficiální informace o metodě : zde

 

Bližší informace o kapitolách :

10 z 12 kapitol/lekcí je zaměřeno na duchovní život a omezující faktory, pořadí je následující : neschopnost odpouštět, dobrota, laskavost, pokora, důvěra, láska, radost, klid, trpělivost, sebeovládání/škodlivé činnosti.

První lekce je věnována Čtyřem hlavním oblastem života a provádění Univerzálního kódu na libovolné téma, které si každý člen skupiny vybere. 

Poslední lekce je "oslavou" a shrnutím. Prohlédnete si výsledky "Vyhledávání programů srdce", bude příležitost všimnout si a sdílet změny, které se během kurzu a praktikování udály. Promluvíme si o úspěších a zmíníme, na čem je třeba ještě zapracovat.

 

Stručný nástin postupu v každé lekci:

-přivítání, sdílení zkušeností z minulé lekce

-úvod do nové práce - shlédnutí videa od Dr.Loyda pro danou lekci, charakteristika emoce, její zaznamenání, nalezení doměnek, vzpomínek a tvrzení zaměřených na pravdu, ohodnocení emoce

-společná modlitba/přání a aplikace Univerzálního kódu na daný problém/emoci

-sdílení pocitů, uvědomění, změn

-příprava na další lekci

 

K semináři si potřebujete koupit Příručku účastníka rodinného léčení, navrženou přímo Dr.Loydem pro tento náš seminář, kterou budete používat po celou dobu konání i následně po něm, při praktikování v domácím prostředí. Získáte ji nově přímo ode mne, je to pro vás tak jednoduššíBez ní nemůžete seminář navštěvovat. Jsou tam všechny lekce / kategorie popsány, dále tam naleznete přepis videí od Dr.Loyda, pracovní listy k jednotlivým kategoriím a další důležité informace. Má téměř 130 stran velikosti A4. Po objednání a zaplacení  ( 650,- ) vám dojde na mail, vy si ji vytisknete celou nebo jen pracovní listy ( zbytek textu můžete mít např.na iPadu ) a budete nosit na jednotlivé lekce.  

Po přihlášení u mne vám zašlu podklady pro platbu 50% zálohy a instrukce ke kurzu. Pokud se následně nemůžete kurzu účastnit, zálohu je možno převést na jiný termín nebo kurz ve Studiu Děkujiti.  

V současnosti je počet míst omezen na 7 osob při osobní formě v Hodoníně, jinde na max.10 - 15 osob.

 

Cena : 1000,- až 2650,-  za celý kurz 12 lekcí  včetně speciální příručky ( 650,- ) přímo od Dr. Loyda a dalších pomůcek. Cena příručky je rovna nákupní ceně od společnosti Léčebné kódy, na 1.lekci ukáži fakturu a platbu. :-)

Ceny semináře se liší dle nájmu v dané lokalitě, počtu osob atd., najděte si svoje konkrétní město, rodinný příslušník a opakující mají taktéž nižší cenu. 

Přihlášky : studio-dekujiti@seznam.cz

Termíny : momentálně na vyžádání.

Podrobné informace o kurzu po přihlášení.

 

V případě zájmu skupiny osob z jednoho města a okolí jsem ochotna vypsat speciální termín kurzu, jedná se zejména o Moravu, Vysočinu, Královehradecký kraj a Slovensko ( příhraničí ). Pořadatel bude mít kurz zdarma a část provize. Info na e-mail.

Po přihlášení a zaplacení zálohy vám na mail přijdou podrobné instrukce. Prosím, věnujte jim dostatečnou pozornost a přečtěte si je alespoň 3 dny před začátkem kurzu. Je to velmi důležité.

Léčebný kód budeme provádět v malé skupince, je to vhodné pro společné sdílení i léčení. Intenzita pocitů i průběh léčení se díky tomu násobí. V neposlední řadě najdete nové přátele a možnost vzájemných konzultací a obohacení. 

V průběhu kurzu i po něm jsem vám k dispozici na mailu a také na FB, Skype či Viberu.

Zažitky / uvědomění účstníků před vámi : viz.reference.

 

Nevíte, jestli je víkendový seminář pro vás, jestli je metoda vhodná pro vás? Máte zájem o vyzkoušení 1 lekce? Ozvěte se na email : studio-dekujiti@seznam.cz

 

Pozor : Dr. Loyd vydal novou knihu s novou metodou "Nejvyšší princip", popis najdete zde.

 

CO SE MŮŽE DÍT, KDYŽ BUDETE PRAKTIKOVAT METODU "LÉČEBNÝ KÓD"?

+ můžete zjistit, že se mění váš postoj k životu

+ pokrok ve fyzickém léčení může být rychlejší, něž vám předpověděl zdravotnický personál

+ možná zjistíte, že se každý den cítíte šťastnější...... číst dále.

 

 

ac9.jpg