Střelec s dalšími znameními

 

STŘELEC + BERAN
Ačkoli jsou si podobní, jejich vzájemné vznětlivé povahy jsou zárukou spousty bouřek. Avšak žádná hádka jim dlouho nevydrží. Hrozně je baví, když mohou dělat věci společně jak v ložnici, tak mimo ni, a budou mít hromadu přátel. Oba se těší aktivnímu rekreačnímu a sportovnímu životu. Pokud jim to šlape v posteli, všechno ostatní by jim mělo šlapat dvojnásob. To platí jak pro kratší poměr, tak pro manželství.

STŘELEC + BÝK
Býk chce vládnout, ale Střelec se ovládnout nenechá. V sexu pravděpodobně hrozí, že Býkovy stabilní vášně budou opětovány toliko Střelcovými nárazovými výbuchy touhy. Praktickému a domácky založenému Býkovi bude také vadit, že Střelec neustále vyhledává nová dobrodružství. I krátká známost bude vyžadovat značnou sebekázeň: dlouhá pak malý zázrak.

STŘELEC + BLÍŽENCI
Oba jsou příliš neposední a nestálí, než aby se k sobě mohli hodit. Rychle si najdou jiné zájmy a vrhnou se za nimi. Oba milují dobrou zábavu a chvíli je možná bude bavit dělat si vzájemně společnosti, ale Blíženci začnou brzy kritizovat a Střelec uhne na první zkratku vedoucí k rozptýlení. Téměř beznadějná záležitost, avšak ve vzácných případech může být vzrušující.

STŘELEC + RAK
Tihle dva se nacházejí na opačných koncích zvěrokruhu. Rak potřebuje bezpečí a stabilitu, zatímco Střelec chce být volný, aby mohl riskovat. Rak je příliš citlivý, než aby vydržel se stroze upřímným Střelcem. Možná mezi nimi vznikne fungující sexuální harmonie, ale Střelec brzy vycítí, jak se kolem něj stahuje klec a uletí do neznáma. Možná by byli lepšími kamarády než milenci. Mizerné vibrace na dlouhé tratě.

STŘELEC + LEV
Tento vztah nabízí velkou otevřenost a svobodu. Lev drží v ruce klíč ke Střelcovým vášním. V posteli by si měli skvěle rozumět. Oba se také vzájemně respektují a jsou rádi ve společnosti druhého. Oba milují dobrodružství a se starostmi se vypořádávají bezstarostně. Krásný milostný vztah, a manželství jim spadlo přímo z nebe.

STŘELEC + PANNA
Jejich vztah brzy upadá. Střelcův lehkovážný přístup k životu dohání Pannu k šílenství. Sexuálně to mezi nimi sice občas zajiskří, ale i tehdy jim ještě zbývá 23 hodin a 30 minut z celého dne. Knihomolská, tichá Panna, tíhnoucí k prostému životu a vášním ducha, toho nemá moc společného s bezstarostným, impulzivním a přírodu milujícím Střelcem. Tomu Panna naopak připadá nudná. Zapomeňte na to.

STŘELEC + VÁHY
Tolerance Vah je přesně to, co Střelec potřebuje. Váhy budou s laskavým pobavením sledovat rozpustilé dovádění Střelce. Oba jsou sexuálně vnímaví a ohleduplné Váhy ze sebe vydají do tohoto vztahu jen to nejlepší. Budou se těšit vzájemné společnosti, budou mít pramálo důvodů k hádkám, zato však mnoho společných přátel a zájmů mimo domov. Dobré vyhlídky jak na krátkodobý, tak na dlouhodobý vztah.

STŘELEC + ŠTÍR
Střelcova osobnost je v přímém rozporu s vášnivou povahou Štíra. Problémy nastanou, jakmile se Střelec začne řídit svým přirozeným sklonem ke svobodě a nezávislosti, neboť Štír naopak potřebuje loajálního partnera, který na něm bude závislý. Střelec je horkokrevný, avšak ve společnosti Štíra brzy zchladne. Štírův hněv dlouho doutná, dokud nevybuchne jako sopka. Tělesně si mohou nějaký ten čas rozumět, ale manželství nebude zrovna závratnou záležitostí.

STŘELEC + STŘELEC
Vzrušující, avšak chaotická kombinace. Vždy to mezi nimi více či méně vře, ale přitom se oba smaží ve vlastní šťávě. Obecná nepředvídatelnost jejich životních stylů vytváří kombinaci, kdy každý z nich do vztahu přináší to nejhorší, co v něm je. Jejich neklidné, nezávislé povahy začnou dříve či později vyhledávat svobodu - a vždy na úkor druhého. Jsou jako dvě lodě plující nocí; do vzdáleného přístavu však společně nikdy nedoplují.

STŘELEC + KOZOROH
Kozorohova opatrná, intrikánská povaha bude zděšena impulzivní bezstarostností Střelce. Kozorohovy požadavky zase polezou na nervy Střelcovi, jehož upřímné a otevřené reakce Kozoroha uráží. Problém rovněž představují peníze - Kozoroh je šetrný, zatímco Střelec je rozhazovačný a vždycky chce všechno, co si za peníze může koupit. Tyhle dva rychle zaplaví příliv nespokojenosti.

STŘELEC + VODNÁŘ
Rozumný Vodnář dovede tento vztah udržovat v rovnováze. Oba milují dobrodružství a živě se zajímají o svět za svým prahem. Milovat se budou novátorsky, ať už v posteli nebo na jehličnatém loži v hlubokém lese. Ani jeden není žárlivý a ani jeden se nebude snažit druhého ovládnout. Měli by se stát vtipnými a vynalézavými milenci, jejichž vztah se v manželství ještě prohloubí.

STŘELEC + RYBY
Ani jeden z nich nezaručuje druhému požadovanou spolehlivost. Možná mezi nimi zajiskří vášeň, avšak nad tímto párem visí na nebezpečně roztřepené niti Damoklův meč. Střelec se cítí obklíčen ostýchavostí Ryb a jeho energie a optimismus se pomalu ponoří do bažin depresí. Nanejvýš náročný románek a prakticky nereálné manželství.

a112.jpg