AINE 

Skok do neznáma

Nebojte se riskovat a jít za skutečnými
 touhami vašeho srdce. 

Poselství AineOdkládáním na neurčito vaše sny nezmizí, a ani se tím neuskuteční. Nerozhodnost je zkázou horoucího nadšení vaší duše po zlepšení, růstu a učení. Neobávejte se, že učiníte špatné rozhodnutí. Obávejte se toho, že neučiníte

vůbec žádné rozhodnutí! Na­jděte si čas na modlitby, meditaci, studium a hledání, procházky v přírodě a pak... se rozhodněte.

Jakmile rozhodnutí učiníte, vesmírné ener­gie budou okamžitě vaše rozhodnutí podporovat a dveře se budou jedny po druhých otevírat jako­by zázrakem. Zázrak je, že jste se rozhodli něčeho dosáhnout. A tento úmysl je to, co vás vyšle na kouzelnou cestu. Důvěřujte vesmíru, že vás bude podporovat všemi způsoby. Důvěřujte tomu, že váš úmysl je pro vás tím pravým. Nechť je vaše víra neotřesitelná. Skočte cele a po hlavě do uskutečňo­vání svých snů. Neváhejte a neodkládejte to již ani o chvíli!

Různé významy této karty: Váš sen se splní • Cesta, kterou jste se rozhodli ubírat, je pro vás ta pravá • Nebe vás plně podporuje ve vašem konání • O vaše materiální potřeby bude postaráno • Pod­nikněte kroky k uskutečnění svého snu • Rozdělte svůj sen na malé dosažitelné kroky, aby bylo snazší začít a pokračovat •

O Aine: Aine je mocná keltská bohyně a vílí královna, která dala život vtěleným vílám, jež vzešly z jejích vztahů se smrtelnými muži. Aine je uctívána v Irsku, protože pomáhá s růstem úrody a dohlíží na zvířata. Můžete se na ni obrátit, když potřebujete pomocnou radu a odvahu riskovat.