Jeřábí taška

Posvátný oceánský lék, odstranit chaos, volba

Mořské panny zpívají: Corrbolg, taška z kůže jeřába, je posvátná mořská medicínská taška, která obsahuje a ochraňuje předměty, které jsou spjaty s vaší energií a symbolizují vaši pravou podstatu. Když je třeba, může se z ní energie znovu uvolnit a uložit. Protože jste se nyní dostali k této kartě, chtěly bychom vám my, mořské panny, o původu této tašky něco říci. První posvátný vak pochází z moře, vyrobil ho mořský Bůh Manannan Mac Lir z nádherného jeřába, jenž byl kdysi ženou jménem Aoife, kterou on miloval. Manannanova první jeřábí taška ochraňovala jeho drahocenné poklady a proudilo z ní plno požehnání. Dodnes nám jeřábí taška nabízí léčivé dary v podobě umění, hudby, útěchy a lásky. Symbolicky tato taška obsahuje potřeby duše a byla vytvořena na základě trvalé lásky. Může mít majitele, ale nepatří nikomu. A my vám nyní o této tašce zpíváme, protože vaše duše se ve věcech, které ve svých podivných taškách nosíte, neodráží. Přejeme vám, abyste si je prohlédli a přemýšleli o tom, co u sebe nosíte, co považujete za poklad a jak dlouho byste ho měli mít u sebe.

Každá jeřábí taška má svou jedinečnou osobnost, energii a vztah ke svému majiteli. Znamenají všechno a nic - inspiraci, znalosti a moudrost. Objeví se u nás, opustí nás a zase se vynoří - v legendách přecházejí mnoha Bohům z ruky do ruky. Tato tradice přesahuje hranice přímořských království Británie, stačí si vzpomenout na šamanské váčky, mayské a incké posvátné váčky, lakotské váčky z jelenice i extra drahé kabelky těch, které hol dují módě. Vlastně jsou to také jejich medicínské váčky neboli jeřábí tašky, jež v sobě nosí části jejich duší i toho, čemu tyto ženy věří, že je jejich duší.

Výklad: Jeřábí tašky mají v sobě velkou léčivou a energetickou moc - možná je načase poohlédnout se po posvátných „ingrediencích", díky nimž vaše jeřábí taška začne kouzelně zpívat. Je čas projít skříně, tašky, kredenc a všechna ta místa, kde uchováváte předměty, které vás možná posilují nebo neposilují nebo vás dokonce zbavují síly. Nastal čas udělat pořádek a zvážit, co vás vyjadřuje na duševní úrovni a co je pro vás opravdu typické. Některých předmětů se možná budete muset zbavit nebo je přerozdělit nebo recyklovat. Ve všem je krása a všechno má svůj smysl, ale některé věci už nejsou energeticky propojeny - to je pro vás a vaši duši dobrá zpráva! Také možná pocítíte, že některé jiné symboly vám chybějí. Začněte se dívat na svět jako na živoucí jeřábí tašku... Lidé, bytosti, předměty i vaše auto, domov a ano, i vaše taška - ti všichni mají v sobě energii a sílu! Projděte všechno - od kapes až po vaši peněženku. Poznejte z energetického hlediska blíže to, co držíte. Pak to proměňte, přeorientujte a poté pocítíte, jak se ve vás rozhostí klid.