Zbavte se strachu

Požádejte archanděly Michaela a Rafaela, aby vás, vaše okolí, danou situaci a každého, koho se týká, očistili od energie strachu.

Tuto kartu jste si vybrali, protože vy nebo někdo vám blízký vstřebal energii strachu. Moh­la být samočinně vytvořena vašimi vlastními obavami nebo jste ji mohli nasát tím, že jste byli nablízku ustrašeným lidem.

Kdykoliv se cítíte unaveni nebo jste po zne­užití stimulačních látek (patří sem například i čas strávený v baru apod.), věnujte čas tomu, abyste se zbavili zbytků nečistých energií. Tento postup můžete provést kdykoliv a kdekoliv, i když jsou poblíž další lidé. Takto očistit můžete také druhé lidi - osobně nebo na dálku (ale nezapomeňte je nejdříve požádat slovem nebo v duchu o svolení).

Jak postupovat :

Abyste sebe nebo jinou osobu očistili od strachu, řekněte:

„Archanděli Michaeli a Rafaeli, obracím se na vás a vaši léčitelskou skupinu milostiplných andělů, přijďte nyní se svým duchovním vysavačem. Usaďte prosím odsávací hadici na korunní čakru a odsajte jed a energie založené na strachu či energii jiných bytostí."

Dívejte se a prociťujte, jak odsávací hadice dokonale očišťuje celý vnitřek těla (včetně orgá­nů, svalů a kostí) od hlavy k patě. Chvění a jiné fyzické reakce jsou normálním a pozitivním zna­mením toho, že postup funguje. Pokračujte, dokud se tělo nebude cítit dobře, a poté řekněte:

„Děkuji vám, Michaeli a Rafaeli, za vaši léčebnou očistu. Naplňte teď tělo svým diamantově zářivým světlem, aby je léčilo a chránilo.