Dokonči, co jsi začal

Začal jsi něco důležitého, a teď je na čase to dokončit.

Na začátku projektu jste nadšení, protože je to něco nového a jiného. Toto nadšení vám dává spoustu energie. Díky němu jste také ochotni věnovat svému úkolu mnoho času. Jakmile však toto vzrušení opadne, ztratíte možná o věc zájem. V tomto okamžiku to možná vzdáte. Jestliže máte mnoho nedokončených projektů, je vaše mysl roztěkaná. Nedodělané úkoly na vás dotírají, což není nic příjemného.

Tato karta vás žádá, abyste se vrátili k důležitému projektu ( vy už víte, který to je ) a dokončili jej. Tím, že něco dokončíte, se stáváte více organizovaní a také budete mít důvod být na sebe hrdí. Tento konkrétní úkol vám také pomůže s vašimi většími cíly. Proto je důležité jej dokončit!

Ve skutečnosti je snazší něco dokončit, než se potýkat s pocity, které v nás nedokončený projekt vyvolává. Nejsnadnějším způsobem, jak jej dokončit, je denně na něm chvíli pracovat. Co můžete dnes udělat pro to, abyste dokončení projektu uspíšili? Pokud si nejste jistí, požádejte o pomoc své anděly a jednorožce. Mohou vám vnuknout nápady a poslat energii, abyste mohli dokončit to, co jste začali. Až bude úkol hotov, poděkujte jim i sobě.