Speciální netradiční výklad karet

 

Provádím speciální výklad karet, tzv.tady a teď. Neprovádím výklad do budoucnosti, ale na současnou situaci, co je třeba změnit, uvědomit si ….. , aby se situace vyvíjela žádoucím směrem. Všichni si svým myšlením a konáním jsme schopni "naprogramovat" budoucnost. Karty nám tedy řeknou, jak to udělat. Kam se vydat, kam ne, co si uvědomit, co opustit atd. Máme tedy svůj život ve svých rukou, nemusíme se jím "nechat vláčet". A karty patří mezi nejlepší rádce!

Používám zejména Tarot pro osobní rozvoj, Sebekoučovací karty, dále Poslání a ponaučení duše. Pro doplnění Andělské karty, Archandělské, Rezonanční, Šamanské a další.

Následně navrhnu terapii, která by mohla případnou nepříznivou situaci pomoci vyřešit, popř.poradenství vhodné výživy při zdravotním problému či nějakou koučovací techniku, relaxaci atd.

 

Nejoblíbenější je nyní výklad na každý týden na e-mail :

Každý týden ( v neděli ) dostanete automaticky na e-mail výklad na další týden, na co je daný týden vhodný/nevhodný, co raději nedělat nebo naopak dělat. Včetně vhodných afirmací, koučovacích / uvědomovacích otázek, vzkazů od různých duchovních rádců a průvodců. Dále i rady a tipy na techniky pro zlepšení.

 

Cena : 

na 3 měsíce ( 13 výkladů ) ............650Kč / 24 euro

FB akce nyní : 333Kč / 13 euro

( jeden výklad cca 25 Kč :-)   )

balíček pro 3 osoby ( tedy 39 výkladů )..........900Kč

 

Forma výkladu : email, messenger, Whatsapp ....

 

Objednávky a platba :

studio-dekujiti@seznam.cz nebo

FB stránka : Studio Děkujiti 1 ( https://www.facebook.com/studiodekujiti )