Vyhni se alergenům

Zdravotní problém způsobila nebo zhoršila alergická reakce. Nejprve se podívejte na to, co jíte, neboť či často dopřáváme potraviny, na které jsme alergičtí. Možná je třeba navštívit alergologa, který zjistí, o kterou látku se jedná.

Poté, co prozkoumáte svůj jídelníček, vezměte v úvahu možné alergeny vyskytující se doma nebo všude tam, kde se zdržujete. Vy (nebo osoba, na kterou se ptáte) jste velmi citliví a je třeba, abyste tyto alergické reakce respektovali.

Imunitní systém těla správně reaguje a nyní je na vás, abyste zcela vyloučili dráždivé toxiny. Požádejte archanděla Rafaela o pomoc při uskutečňování zdarvých změn, jako je například snížení touhy po jídlem vyvolávajících alergii, odstranění alergenů z vaší domácnosti nebo přestěhování do míst, kde je čistší vzduch.

Možné konkrétní významy: + Odevzdejte léčení svých závislostí Bohu a archanděli Rafaelovi. + Zúčastněte se dvanáctibodového programu, abyste se vyléčili ze své závislosti na látkách, na které jste alergičtí. + Je načase přestěhovat se do zdravějšího prostředí. + Pořiďte si do svého domu nebo kanceláře čističku vzduchu. + Ujistěte se, že vaše polštáře a přikrávky neobsahují alergeny, jako jsou roztočí, peří a prach.

Modlitba :

Milý archanděli Rafaeli, prosím pomoz mi určit, které alergeny mohou ohrožovat mé zdraví a štěstí, a vyhnout se jim. Buď mi nápomocen k tomu, abych měl/a chuť jen na zdravé jídlo a pití.