Numerologie telefonního čísla

 

Telefonní číslo může ovlivnit, jak vás vidí ostatní, zejména v případě, kdy je telefonní kontakt jedna z prvních informací o vás. Nejen že tato vibrace vytváří jeden z prvních dojmů, může mít vliv na probíhající konverzace i jejich výsledek.

Jak zjistit význam ? Sečtěte všechna čísla v  tel. čísle ( bez předvolby ) až na jednociferné.

Např. : 777 223355 = 7 + 7 + 7 + 2 + 2 + 3 + 3 + 5 + 5 = 41, dále 4 + 1 = 5

 

Číslo 1

Toto je silné telefonní číslo s mužskými vlastnostmi, přidává na iniciativě, osobní síle a aktivnímu postoji, pomáhá k ovlivňování ostatních. Vynikající pro podnikání a kariéru. Ale postrádá citlivost a není proto vhodné například pro nezadané, kteří hledají partnera.

 

Číslo 2

Telefon velmi často zvoní. Toto číslo podněcuje romantičnost a citlivost, ale také taktnost a diplomatičnost, uklidňuje své okolí. Napomáhá ke spolupráci. Vhodné číslo pro člověka hledajícího partnera nebo přátele. Dobré také pro osobu orientovanou na služby zákazníkům. Nehodí se na podnikání, nebo pracoviště, kde jde o prodej produktů, nebo kde je zapotřebí dravost a asertivita.

 

Číslo 3

Kreativní a hravé, dobré pro umělce, hudebníky, nebo mladé lidi. Zvláště vhodné pro spisovatele, textaře, novináře, publicisty. Postrádá zaměření a směr, ale inspiruje, motivuje a je originální. Přitahuje ostatní. Není vhodné pro ambiciozní a cílevědomé lidi.

 

Číslo 4

Toto číslo není příznivé kontaktům, vyvolává omezenou komunikaci. Není vhodné pro jednotlivce.
Symbolizuje spolehlivost, a opatrnost. Dobře funguje u bank, účetních firem, advokátních kanceláří a podobných podniků, kterým se daří díky důvěře a pověsti. Vhodné také pro velké rodiny.

 

Číslo 5

Dobré číslo pro hraní. Očekávej neočekávané. Číslo vyvolává změny a dobrodružství. Dobré pro svobodomyslné, nekonvenční lidi, kteří milují například cestování. Výhodné pro vztahy i ty romantické. Číslu chybí odpovědnost a disciplína, proto se nehodí pro rodiny s dětmi, nebo pro lidi, kteří mají problém s jakoukoli závislostí, problém s poruchy příjmu potravy, nebo se přejídají.Číslo:6

Číslo lásky, tepla, péče a ochrany. Posiluje rodinné vztahy a přátelství. Napomáhá ke smíření a urovnávání sporů. Může přitáhnout milostný vztah. Přitahuje na sebe pozornost. Též může inspirovat k drbům. Dobré pro podnikání. Není vhodné pro lidi, kteří chtějí být nezadaní.

 

Číslo 7

Číslo obsahuje duchovní sílu. Ideální pro přemýšlivé lidi, studenty, nebo filozofy. Zlepšuje duševní zdraví. Toto číslo může přinést různá překvapení, z nichž některá mohou změnit dosavadní životní směr. Ovšem pozor, číslo zároveň symbolizuje uzavřenost a je nepříznivé setkáním a kontaktům, proto není vhodné pro podnikání, ani pro nikoho, kdo potřebuje více sociální interakce.

 

Číslo 8

Nejlepší možné číslo pro jakýkoli druh podnikání, vynikající pro ambiciozní a motivované lidi. Zlepšuje kariéru, přitahuje peníze a loajalitu. Velká šance na úspěch. Je praktické a materialistické, může být trochu bezcitné. Není žádoucí pro lidi, kteří hledají duchovní růst.

 

Číslo 9

Harmonie, soucit a idealismus jsou hlavní charakteristiky devítky. Skvělé pro neziskové organizace. Vůbec není vhodné pro lidi, kteří mají zdravotní problémy a pro lidi, toužící po materiálním bohatství.

 

a109.jpg